Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hányszor jártok játszótérre...

Ti hányszor jártok játszótérre egy héten 1-2 év közötti gyermekkel?

Figyelt kérdés
Mióta kertes házba költöztünk max 2-3 alkalommal megyünk, most meg hogy ismét babát várok és egész nap rosszul vagyok, hetek óta nem mentünk. Kicsit rosszul érzem magam e miatt :( 19 hónapos a kislányom.

2016. aug. 29. 13:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Ez változó.

Mi most kb 1 hónapja nem voltunk, mert hol egyik, hol másik mamánál vagyunk vidéken, meg nyaraltunk.

Amikor volt ovi/bölcsi, akkor heti 3-4-szer mentünk.

2016. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Minden nap egy kétéves fiúval. Ha pocsék idő van, akkor játszóház. De én nem vagyok terhes és nem kertesházban élünk.
2016. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Napi ketszer. 18honapos kisfiam


De persze ha vmi dolgunk van akkor kimarad. Peldaul ma du ikeaba megyunk,mert egy bnommel talalkozok. Tudok venni ezt azt, tudunk enni is, es a kicsi is tud jatszani.

2016. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Hát igen amig panelban laktunk mi is mentünk minden nap és szerette nagyon, ezért is érzem most szarul magam emiatt. Sajnos az első terhességemmel végig rosszul voltam, szóval lehet most is igy lesz...


Mondjuk aki kétszer egy nap megy játszóra attól kérdezném hogy házimunkát hogy osztod be? Én délelőtt azért is nehezen tudtam menni mert akkor nem lesz ebéd, max ha marad tegnapról.

2016. aug. 29. 13:35
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Kertes házban lakunk, hetente kb 2-szer megyünk játszótérre, ami tőlünk 15 perc sétára van. Itt a kertünkben is rengeteg féle játék van amivel tudnak játszani, és hetente átmegyünk a szomszéd gyerekekhez is.
2016. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Panelban egy és két gyerekkel még naponta kétszer mentünk, vagy játszóra, vagy sétálni, télen-nyáron. Reggel főztem, mielőtt felkeltek, vagy este, miután lefeküdtek. Még mikor terhes voltam a kisebbel, és egész nap hánytam, akkor is kivonszoltam magamat naponta egy órára. Egyszerűen azért, mert érezhetően rosszabb volt a gyerek közérzete, ha nem mentünk ki ennyit.

Mikor három gyerekem lett, akkor lecsökkent a kimenés napi egyre, mikor kertes házba költöztünk, akkor meg heti 1-2 alkalomra, de akkor is csak azért megyünk, mert ők sokszor kérik, hogy menjünk játszóra.

2016. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6-os: hát ez az hogy néha jó lenne kivonszolni magam! Mondjuk az enyém még nem beszél, szóval nem mondja hogy menjünk már, de tudom hogy szeret ott lenni, ezért is rossz ez most igy. Mondjuk mielőtt felkel nem tudnék megfőzni mert fél 8 körül kelünk családilag és este is kb együtt fekszünk 9-kor, bár lassan főzni se fogok tudni olyan szarul vagyok...
2016. aug. 29. 13:53
 8/18 anonim ***** válasza:
Kb heti 2 alkalommal. Kertesházban lakunk, a játszótèr meg elèg messze van. :) De ha boltba megyünk lófrálunk a közeli parkban,főtèren. :)
2016. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%

Kertes házban lakunk,és mi ilyen korban soha nem mentünk,nem is láttam értelmét a játszótérnek,mert itthon volt kis csúszda,kinti hinta,homokozó.

Panel nyilván más.

2016. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mi sem megyünk, 14hónapos a fiam, én 7hónapos terhes, a közelben sajnos nincsen játszótér, meg kertes házban lakunk van mini játszótér itthon, meg társaságba is minden héten megyünk.
2016. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!