Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti egy héten hányszor...

Anyukák, ti egy héten hányszor főztök? Otthon vagytok vagy dolgoztok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 16:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Heti 3-4 alkalommal főzök. Jelenleg épp nem dolgozom.
2016. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Dolgozom, csak hétvégén főzök. Hétköznapra teletálat rendelünk általában.
2016. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Papa vagyok 54 éves és unokák miatt szoktam főzni heti 2 - 3 alkalommal mindig azt amit szeretnek. Amit meg nem esznek meg az sem megy kárba mert én is szeretem. Olyan nem történik, hogy szemlétbe megy a megfőzött étel.A főzésnél a gyerekeket is befogom, hogy az alapokat ismerjék meg és ez tetszik is nekik.Unokák 4 éves kislány a fiuk 5 7 8 13
2016. aug. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
"Nem dolgozom." A gyerekek 17, 15, 12, 4 évesek. IR diéta szerint étkezünk, mert sajna szinte mindenkit érint a családban. Naponta főzök, a suliba is az itthon kiporciózott ételt viszik a gyerekek. Kenyeret, péksütiket, mindent itthon készítek.
2016. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Naponta és dolgozom.


Illetve igyekszem a hét végét úgy zárni, hogy az első 2-3 napra maradjon kaja.

Tizenéves fiúkkal az Isten pénze sem lenne elég, ha hideget kellene vennem nekik, hogy jóllakjanak!


Egy-egy főzelék, sűrű leves, egytálétel kerül hét közben az asztalra.

2016. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!