Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki mesélje el nekem, hogy...

Valaki mesélje el nekem, hogy miért kell egymásra licitálni minden aukciós oldalon napokkal a vége előtt, miért csináljátok anyukák?

Figyelt kérdés
Rengeteg babacuccot veszek, nézek vaterán, de főleg teszveszen és a kedves mamik előszeretettel csinálják azt, hogy egymásra licitálnak már a befejezés előtt napokkal, csak hogy az legyen kiírva, hogy az ő licitük a legmagasabb, így jól felviszik az árakat. Nem lenne egyszerűbb az utolsó pár percben egymásra licitálni és így mindenki jobban járna, vagy valamit én nem csinálok jól? Eddig bejött. légyszi írjatok, mert már tiszta ideg vagyok.
2010. ápr. 19. 13:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Épp úgy kaphatod meg a legolcsóbban, ha lehetőséged van az utolsó másodpercekben licitálni, előtte felesleges, a kérdés is erre irányult.... :-)
2010. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor licitáltam rá előbb, ha pár napig nem jutottam gépközelbe - így ha szerencsém volt, nem licitált rá senki és mégis enyém lett a cucc.

Vagy, ha több dolgot veszek az eladótól, és alkudni szeretnék. Ez is sokszor bejött, de nem mindenki "rugalmas".

2010. ápr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
hát nemtudom, hogy lehetne ezt kivédeni, hogy magukra licitáljanak, licitáltassanak, de így ez elég gáz. vannak kedvenc felhasználóim,olyan vicces hogy megvesznek tőle valamit, de másnap már újra árulja őket, ez van :-(
2010. ápr. 19. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!