Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Több hónapja küzdök testi tünetekkel. Hullámokban jön. Hol jól vagyok hol rosszul. Hányinger, mellkasi nyomás, torok gombóc, sok sírás és a testem különböző részein jelentkező fájdalom(legtöbbször hát-váll). Ezen szoktak jelentkezni nálam kB havi 1-2 alkalommal több napon át. Minden létező kivizsgálás megvolt. Semmit sem találtak. De már ott tartok, hogy lelkileg is ki vagyok bukva. Utálom az életem. Utálok anya lenni és emitt még jobban szarul vagyok mert nagyon akartam a két fiamat.. De most tehernek érzem őket. Úgy érzem, hogy ha nem lennének akkor nem lennék rosszul folyamatosan. 4 éve nem alszom át az éjszakákat.. Barátok elkoptak az évek során és kB minden napom ugyan úgy telik.. Elegem van.. :(

Jártam pszichológushoz meg pszichiáternél is voltam. Szerintük csak a sok stressz és a fáradtság. De nekem ez így nem élet. Boldog családban akarok élni mint boldog anyuka. De október óta ez van. Minden rossz.. Párommal veszekszünk, gyerekekhez nincs türelmem. :(

Mit csináljak?


2016. júl. 18. 07:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja a fejfájás és a szédülés le ki maradt.
2016. júl. 18. 07:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy jo kineziologus lehet többet tud segiteni! Ő ad jó tanácsokat stresszoldásra. És kideruti miből adódik ez. Mert valószínű a multban kell keresni az okát!
2016. júl. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
*ezekkel
2016. júl. 18. 08:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez inkább burnout szindróma.

Pszichológus 1 alkalommal nem tud csodát tenni, 5-10 ülés után lehet valami változást elérni.

Ha mindenkihez egy alkalomra ugrasz be, akkor ne csodálkozz, hogy nem tudnak érdemi segítséget adni.

2016. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!