Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt mások is akik nem...

Vannak itt mások is akik nem "házi-tündérek", akik esetleg kihívásként élik meg a mindennapokat?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy mindenütt azt hallom és olvasom, hogy az anyukák simán veszik a mindennapokat, egy, két vagy három gyerkőccel, és emellett megy a házimunka, mosás, főzés, takarítás. És működik a házasságuk is.

Na, nekem ez nem megy :( Imádom a babám, maradéktalanul ellátom,a de a többit már kevésbé. Sosem voltam konyhatündér vagy tisztaságmániás, így most komoly kihívás és követelmény, hogy minden nap legyen friss kaja, mosott ruha, stb. Igyekszem, de az a lusta típus vagyok, aki mindig azt mondja, "ráér ez még", aztán nem érem utol magam. Folyton próbálok ezen túllépni, de nem megy :( Csődtömegnek érzem magam. Mindig családra, gyerekre vágytam, de lehet hogy mégsem nekem találták ezt ki :(


2010. ápr. 13. 16:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást :) Az a baj, hogy nálunk a férjem nagyon elvárja ezeket. Azt mondja, hogy ha egész nap itthon vagyok, nem igaz hogy nincs két órám, hogy rendet tartsak meg megfőzzek. :( Igyekszem de nem megy. Képtelen vagyok tartani a rendet amit egyszer összepakoltunk, szeretek főzni, de kicsit lusta vagyok :) Vasalni szeretek (ezzel látom egyedül vagyok :) ), de így van hogy napokig várják a leszedett ruhák a vasalást, mire rászánom magam. Inkább csak babázom, játszom vele, vagy pihenek. Aza baj hogy a párom másutt nem ezt látja. MInden ismerősünknél ragyog a lakás, mindig redn és tisztaság van, türelmes , csinos anyuka 2 gyerekkel. :( Így nehéz megfelelni.
2010. ápr. 14. 10:16
 12/13 anonim ***** válasza:

Üzenném a férjednek, hogy cseréljetek 2 napra...

Meglátjuk, utána mit mond.

Az én párom maximálisan toleráns, de amikor itthon van ő is csak a fejét kapkodja.

2010. ápr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki, nem érti és nem hiszi. Persze nem sokat csinál itthon, a gyereket sem tudom fél óránál tovább rá bízni.... pfff, mindegy, ma se sokat csinálok, rossz idő van rossza kedvem :) :P
2010. ápr. 15. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!