Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik az a babakocsi, amivel...

Melyik az a babakocsi, amivel megúszhatom, hogy még külön esernyőkocsit is kelljen venni?

Figyelt kérdés
Úgy figyeltem meg, akármilyen szuper kocsija van valakinek, 1,5 éves kor körül vesz egy extrakicsi esernyőkocsit. Ez minden esetben fontos? Én fő babakocsinak a Peg Perego Pliko P3-at gondoltam, ennél is úgy fogom érezni, hogy egy még kisebb esernyőkocsira is szükség van?
2010. ápr. 5. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az esernyokocsi sokkal kisebb, mint a Pliko P3. Ha sokat utaztok, erdemes beruhazni az esernyokocsira. Mi ugyan nem azt vettunk, hanem Bebe Confort Mila-t, mert 6,5 kg, ugyanolyan kicsire ossze lehet csukni,mint egy esernyokocsit, es raadasul majdnem vizszintesbe dontheto az ulese. Szoval szerintem egy esernyokocsi konnyebben kezelheto, mint barmelyik nagyobb tipusu babakocsi, ezert szoktak egy ilyen is beszerezni a szulok, persze ha megtehetik.
2010. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem jó kis babakocsit választasz ha a Peg Peregonál maradsz. Ha sokat utaztok akkor célszerű az esernyőkocsi, hiszen az autóba be ki pakolni, szétnyitogatni és a helyfoglalásról nem is beszélve... Vagy ha tömegközlekedsz majd akkor is hasznos az esernyőre csukható, hiszen nem mindegy hogy egy 10 kgos babát plussz 10 kgos kocsit emelsz fel /már ha feltudod/ hanem egy 4 kgos kocsit csak a válladra dobsz. Én nem tömegközlelekedem, csak az utcára kell a babakocsi, viszint nyáron megyünk nyaralni, akkor lesz 15 hónapos a lányom és a csomagtartóba sem a Hauck TCM3 foglalja a helyet veszünk egy esernyőkocsit. Ott úgyis fogunk majd sétálni, ő pedig még hamar elfárad így be kell ruházzak rá.
2010. ápr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kocsink nincs, és nem tömegközlekedem sokat. Na szerintem maradunk a Plikóál, a többi meg majd kiderül... KÖszi a válaszokat!
2010. ápr. 5. 13:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk peg perego pliko p3 van, és nagyon szeretem, könnyű, kb. 6 kg, a 9 kilós fiammal együtt is tudom emelgetni, és hurcolni. Jól meg lehet fogni összecsukva is, és viszonylag kis helyen elfér. Én nem tervezek esernyőkocsit, ez tökéletes lesz:)
2010. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt nekem is a tervem mikor babakocsit választottunk. Azonban szembesültem azzal, hogy a lányom amint az utcán is járt már előszeretettel tolta a babakocsit. ez elég viccesen nézzett ki és baromi kényelmetlen lehetett neki, mert a vázat csak úgy érte el, ha a hátsó kereket a lába közé kapta. Így én vettem egy 5000 Ft-os esernyő kocsit, aminek a hátuljába remekül bele tud kapaszkodni és nagyon ügyesen tolja! Az esernyőkocsi méreteinek előnyeiről már írtak az előttem szólók!
2010. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!