Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen szempontokat vegyek...

Milyen szempontokat vegyek figyelembe ha esernyőkocsit akarunk vásárolni?

Figyelt kérdés

Nem is ismerem ezeket a kocsikat, ugyanolyan felszereltségűek mint a rendes babakocsik? CSak azt tudom hogy max. 12.000 ft-ot adnék ki rá.

Köszönöm a válaszotokat.


2009. nov. 20. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Meddig donheto a hata,mekkora osszecsukva,hany kilo,hany honapos kortol alkalmas...igazabol ez attol fugg neked mi a fontos szempont es hogy mennyi idos a babad.

pl: nekem egy Maclaren Quest-em van hasznaltan vettem 15000-ert.kicsi,csak 5,5kg tehat tokeletes buszozasra,befere a miniatur liftbe,es picurkara egy mozdulattal osszecsukhato.Hatranya hogy csak 150 fokig dontheto,vagyis nem ajanlott 4-5hos kor elott...

Ennyi jutott eszembe,de ha van meg kerdesed szivesen valaszolok :-)

2009. nov. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál, igazából már 1 éves lesz a lányom mire kell, mert most még márciusig a rendes kocsit akarom használni és szerencsére nem kell buszoznom velede megnéztem amilyen nektek van, az is tetszik.
2009. nov. 20. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem fő szempontok voltak: dönthető háttámla, nyitható karfa, állítható lábtartója, kupolás, és 5 pontos biztonsági öv. Esprit babakocsit vettünk. Nagyon szeretem.

2009. nov. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!