Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudnék olcsó tálcás...

Hol tudnék olcsó tálcás esernyőkocsit venni kislánynak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Írtam privát levelet az e-mailedre!

Szép napot! :)

2010. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vatera, teszvesz.
2010. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az elsőnek már válaszoltam.teszen vaterán néztem .vagy nincs vagy nagyon rossz állapotu.
2010. szept. 25. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom mennyit szánsz rá és azt sem, hogy ez a Giraffe Club ST-410 kocsi milyen (bár ahogy nézem vszínű lapra csukható):

[link]


Meg még a Baby Design Walkert láttam, hogy tálcás, de az is lapra csukható és az ára is több:

[link]


...csak gondoltam belinkelem, hátha tudok vele segíteni!


Remélem találsz olyan járgányt, amilyet szeretnél :-)

2010. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szia.köszi a linkeket.az a helyzet hogy amit másodiknak küldtél olyanunk van.de sokat kell buszoznunk és azért akarok másikat venni mert ezt egy kicsit nehéz cipelni.és azért szeretnék tálcásat mert már megszokta hogy azon játszik.
2010. szept. 26. 00:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!