Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használjak esernyőkocsit,...

Használjak esernyőkocsit, lábzsákkal télen?

Figyelt kérdés
Az is van olyan jó mint a másik,vagy ez azért hidegebb így? Sok anyuka jár ilyen kocsival télen, vagy hagyjuk inkább nyárra
2009. nov. 21. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatsz. Főleg, hogy van rajta lábzsák is. Ha rendesen felöltözteted a babát, felteszed a lábzsákot, nem fog fázni. Ha nagyon hideg lesz (mínuszok), betakarhatod még egy takaróval is.
2009. nov. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom melyik a jobb, nekünk egy 'mezei' esernyőkocsink van, lábzsák sincs hozzá. Kisfiunk 13 hós, felöltöztetem overálba és így járunk már egy ideje. Mivel most jött bele a totyogásba, sokszor ki-be teszem a kis popóját séta közben.

2009. nov. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem van egy nagy Bergon, amit immádok, mert zárt, tágas belső tere van, itthon kertbe vagy hosszabb sétákhoz tökéletes.

Viszont vettem használtan egy esernyőre csukható P.Cardin kocsit. Ez szivacsos ülésű, oldalt zárt, dönthető támlájú, lábzsákkal ellátott, tehát ugyanúgy jó télre is és nem mellesleg befér az autó csomagtartójába :-)

Tegyél a gyerkőc alá egy gyapjú derékaljat vagy plédet hajtogass alá, overál, meg egy takaróval betakarod ha nagyon hideg van és kész.

Mi most a derékaljat használjuk + harisnya, nadrág, kabát és felülre egy takaró. Még elég, mert enyhe az idő.

2009. nov. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!