Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire "normalis" szerintere...

Mennyire "normalis" szerinterek ha szules utan lassan 4 honappal meg rajtam van minimum 6 kg plusz?

Figyelt kérdés
Ne nezzetek hulyenek,de oszinten frusztral ez a dolog...talan azert mert elso ket gyerekemet sokaig szoptattam,ez alatt az ido alatt nem is foglalkoztam a sulyommal ,1 eves koruk utan valahogy mindkettonel helyrebillentem.De most a 3.babam 2hetes kora ota tapszeres,szoval ugymond nincs indokom hogy miert van rajtam plusz,de a rendszeres tornat meg nem tudtam beiktatni(amugy mindenhova setalunk szoval mozgok) ill.annyit tettem hogy nem nasizok,de nem tudom fogyozni mert egyszeruen feltolt ha eszek,szeretek enni...nem zabalok,egeszsegesen fozok a kenyeret is itthon sutom,nem hagyom el magam,amugy 175 cm vagyok es kb 75 kg. Tudom hogy masoknak nagyobb gondjaik vannak,tenyleg ne szoljatok le e miatt kerlek:(
2016. márc. 21. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nem vészes. .. próbálj heti pár alkalommal tornázni, amikor a gyerekek alszanak, vagy épp van segítséged, rakj be egy edzős dvd-t
2016. márc. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

7 hónapos a lányom, 4 hónapos kora óta tápszeres és még 10 kilóval több vagyok (ebből 6-ot a szoptatás alatt szedtem vissza)... de magasról teszek rá.


Elvileg amennyi idő alatt feljött, minimum annyi időt érdemes arra szánni, hogy "visszaalakulj".

Nekem már csak 2 hónapom van addig, de majd csak lesz valahogy. :)

Egészséges ételeket eszek, de össze-vissza, mert sose akkor alszik..., amikor ennem kellene, főleg ez a meglévő plusz súlyom oka. Mozgás nálam is megvan.

2016. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal, a lányom 5 hónapos koráig semmit nem mozdult lefelé a súlyom (8 kiló pluszom volt), pedig tornáztam, nem zabáltam, nem is nassolhatok, mert szopik a babám és laktózérzékeny, szóval minden édesség kilőve. Most 8,5 hónapos a kisasszony, már csak 3 kiló van. Az 5. hónap után egyszerűen elindult magától lefelé. Ugyanúgy szoptatok, tényleg semmi nem változott.
2016. márc. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat:)
2016. márc. 23. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Rajtam is stagnált valahogy 5 kilo plusz kb 1-1,5 eves korában ment le 3 ebből. (Keveset eszem, sokat mozgok)
2016. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!