Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igaz hogy a pároknak csak...

Igaz hogy a pároknak csak félév után lehet babájuk (:?

Figyelt kérdés
Ma a nőgyógyász azt mondta h fél év kell mire a pároknak babájuk lesz. Anyukámék is probálták elötte , nem ment és most 7 hónap után terhes lett. Van benne igazság:)?
2010. ápr. 2. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy átlag. Valakinek rövidebb, van, akinek több idő kell hozzá, így jön ki a fél év. Nekünk az első a 3. hónapban, a második elsőre sikerült. De a barátnőmék több, mint egy évet vártak rá. Ez változó!
2010. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs, mert akkor nem lenne olyan sok abortusz, meg tinianya, mert akkor egy-egy alkalomból sose születne kisbaba.
2010. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én úgy,hogy 3 hónapja kezdtem fogamzásgátlót szedni az első szeretkezésünkkor terhes lettem.(antibiotikum megbabrálta a dolgokat)
2010. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi a párommal össze költöztünk... rá egy hónapra teherbe is estem bár ettől függetlenül lehet egy csepp igazság benne amit a doki mondott....

(nincs 2 egy forma ember)....

(sok sikert kívánok a babához...) :) :): :) L/25

2010. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk egyetlen tervezett alkalom elég volt:))) Mostmár 15 hónapos kisfiú.
2010. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász nem úgy értette ezt, hogy teszem azt 5 hónap alatt tuti nem lehet teherbe esni. Nekem egyetlen alkalom is elég volt védekezés nélkül. Ez csak annyit jelent, hogy átlagosan fél év alatt szokott sikerülni. És ez is azoknak az átlaga, akiről az orvosok tudnak. Mert akinek elsőre sikerül, az nem szalad hozzá azzal, hogy teherbe akar esni, mert már össze is jött neki.
2010. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én augusztus közepén abbahagytam a gyógyszer szedést, megbeszéltük párommal, várunk egy hónapost, hogy kiürüljön a szervezetemből. Október közepén a doki 5-6 hetes terhességet állapított meg :) Tehát gyakorlatilag "elsőre" sikerült :)
2010. ápr. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez butaság.. :)
2010. ápr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz, mert nekünk elsőre sikerült, tehát egy hónapon belül terhes lettem.
2010. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!