Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Homoszexuális pároknak adnátok...

Homoszexuális pároknak adnátok-e örökbe gyermeket?

Figyelt kérdés
Elthon Jhon is homoszexuális és örökbe is fogadott fiú gyermeket.
2011. márc. 14. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
ettől függetlenül nem.
2011. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Én igen! A jó szülő nem a nemi identitásából ismerszik meg;). A nemi életünket mi sem a gyerekek előtt éljük. Az pedig már tény, hogy a melegség nem ragályos:P.

Egy gyerek ugyanúgy összezavarodhat egy egyedülálló szülő, vagy egy párját cserélgető anya/apa mellett.

Én református hívő vagyok. Alapvetően helytelenítem az ilyen kapcsolatokat. De ha már így alakult, és vki ezt az életet választotta, én nem fosztanám meg a gyereknevelés csodájától:).

Így is millióegy szűrőn kell átmenni. Ha vki alkalmatlan, nem kap babát, ha meleg, ha nem.

2011. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
36%
soha. az nem normális, ha egy gyerek 2 apával/anyával nő fel.
2011. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Az sem normális, ha gyerekek egy apával/anyával nőnek fel! Sőt, az még kevésbé, ha alkoholista, bántalmazó, nemtörödöm szülővel! Mégis ez van a világban! Szóval ne ez legyen a mérce sztem...
2011. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Az sem normális, ha csak egy szülővel nő fel egy gyerek, mégis rengeteg az egyedülálló szülő...

A szexuális életünk nem tartozik a gyerekre, nem előtte éljük, teljesen mindegy, hogy hetero-, vagy homoszexuális a beállítottságunk. Mindemellett a nemi irányultságot nem mi választjuk, az velünk születik, így a hetero szülők gyermeke is lehet homoszexuális, mint ahogy a homoszexuális pár által nevelt gyermek is lehet bármilyen...

2011. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Az attól függ, hogy mit értesz ez alatt. A saját gyerekemet ugyanis nem tudnám örökbe adni sem heteronak, sem homoszexuálisnak. Azt viszont nem tartom rossz dolognak, ha árva gyerekek szerető családot kapnak.
2011. márc. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Elton Johnnak, Ricky Martinnak, annak a focistának saját gyereke született, mesterséges megtermékenyítéssel, béranyától.

Amit egyébként bármely homoszexuális megtehet és lehet gyereke. Rengeteg homoszexuális nevel saját gyereket.

Úgyhogy akár örökbe is fogadhatnának, ennyi erővel. Szegény gyerekek is elképzelhető jobb helyen lennének, mint ahol pedofil nevelők dolgoznak, meghalhat egy gyerek úgy, hogy félóráig észre sem veszi senki az eltűnését.

Úgyhogy én örökbe adnék, bárkinek, akinél biztosítva lenne az egészséges neveltetésük. Legyen homoszexuális, roma, hívő, ateista, szingli, fiatal, idős.

2011. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

Bocs az OFF-ért, de nem bírom megállni. Annak, aki szerint nem normális ha egy gyerek két apával /anyával nő fel.

Az örökbeadható gyerekek, apa és anya nélkül nőnek fel, egy intézetben, ahol minimális törődést ,szeretetet kapnak, a legkisebb eséllyel, hogy valaha is normális életük legyen. Hiszen 18 évesen mehetnek szó szerint az utcára. Jó esetben egy szakmával a zsebükben, de ritkán.

Szerinted ez normálisabb, mint a 2 apa vagy 2 anya?

Végig gondoltad mielőtt leírtad ezt az orbitális, b@romságot?

Hát inkább család, akár ilyen furcsa is, ha ezzel esélyt kapnak az életre.

2011. márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Én nem . Az utolsónak talán abba is bele kellene gondolnia,ha már ilyen mélyreszántó akar lenni,hogy így a meleg pár veszi el tulajdonképpen a gyerektől az esélyt,hogy heteró pár fogadja örökbe. A gyereknek nincs joga a normális családhoz? Mert azt biztos nem állitaná senki,hogyha van egy potenciális apuka-apuka vagy anyuka-apuka családjelölt,akkor a melegeknek adná..
2011. márc. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!


Édesanyám a fóti gyermekvárosban dolgozik, így van rálátásom a dolgokra!

Neked nyílván semmi fogalmad nincs arra, hány gyerek jutna egy-egy potenciális örökbefogadó szülőre... Lehet, hogy mindnek lenne helye, csak épp mindenki újszülöttet, meg fehér bőrűt szeretne. Ha egy meleg pár - más lehetősége nem lévén - örökbefogad egy 3-4 éves kislányt, azzal megmenti a kilátástalanságból! Szóval te mondtál óriási hülyeséget, nem az előtted szóló!

2011. márc. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!