Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan szerezzek met/merkformi...

Honnan szerezzek met/merkformint? Az orvosom azt mondta, hogy (vizsgálaokkal alátámasztva), hogy biztos PCO-m van, de majd félév múlva akar gyógyszert felírni?

Figyelt kérdés

Nem tudna valaki küldeni ilyen gyógyszert, akinek esetleg maradt meg?Megveszem természetesen és a postaköltséget is fizetem. Vagy van olyan patika ahol kiadják vény nélkül?Esetleg tudna nekem vlki szerezni receptet?

Most szedjek gyógyteákat, ezt mondta. De mi már most szeretnénk babát és nem akarjuk halogatni.


2010. dec. 21. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy nagyon szeretnétek babát, és hogy most szeretnétek, de pl. az adagolásodat hogy fogod beállítani magadnak? Nem véletlenül vényköteles, nem egy fejfájáscsillapítóról van szó, nem érdemes hazárdírozni vele.

Ha nincsenek nálad a leleteid, kérd ki őket, és irány más doki, aki meghallgat.

És bocs, tudom, hogy nem olyan választ írok, amire kíváncsi voltál, de szedtem ezt a gyógyszert és tudom, hogy odafigyelést igényel.

2010. dec. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az első válaszolóval! Ha csak úgy lehetne a gyógyszereket venni itt ott, önkényesen beszedni, minek az orvos!? Keress másik dokit aki foglalkozik a gondoddal!
2010. dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Más vény nélküli gyógyszert nem tudtok ajánlani,ami segíthet a pcon?
2010. dec. 21. 14:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a gyógyszerek elsősorban nem a pcos-ra vannak, hanem cukorbetegségre. Ha inzulinrezisztenciád van, akkor felírja az orvos. Ha nincs, sokszor felesleges beszedni.

Nekem sem írta fel az orvosom, egyedül barátcserjét szedtem a ciklusom miatt, spontán lettem terhes.

Tudom, hogy türelmetlen vagy, de ha össze-vissza beszedsz mindenféle bogyót, nem használsz, csak ártasz magadnak.

Esetleg próbálkozhatsz a Mensmentis-nél, ők kifejezetten pcos betegeket kezelnek. (Pénzbe kerül.)

2010. dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én PCOS beteg vagyok, 3 éve tudok róla. Éppen ma is voltam ezzel kapcsolatban nőgyógyásznál, mert lassan szeretnénk babát. Szeretnénk egy kistestvért a most 19 hónapos kislányunknak. Szóval sikerülhet, Metmorfin nélkül is. (Szívesen írok privát levelet, vagy beszélhetünk valamelyik közösségi oldalon is, ha gondolod.)
2010. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Utolsó! Írtam neked privibe:)
2010. dec. 21. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!