Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy félév vagy 1...

Lehetséges, hogy félév vagy 1 év sikertelen próbálkozás után spontán összejöjjön a baba végűl?

Figyelt kérdés
Anélkül h kezeljék....?
2009. márc. 23. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, tudok olyat akinek 8 év múlva jött össze spontán, mikor már az örökbefogadásra vártak.

A természet néha vicces kedvében van, tudom, hogy nehéz várni de egyáltalán nem reménytelen!

2009. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehetséges, ha minden jókor összeállt, simán lehet baba.
2009. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Barátnőmnek két sikertelen beültetés után, amikor már kezdtek lemondani a babáról, minden beavatkozás nélkül, spontán sikerült teherbe esnie. Ő szerinte azért, mert már nem görcsölt annyit a dolgon..
2009. márc. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a legtöbb ilyen spontán teherbeesés magyarázata, hogy akkor jön, amikor már nem akarják annyira. Tehát addig a túl nagy akarás, görcsölés, mindenhónapi stressz miatt nem jön a baba, amikor lazán veszik a dolgot, akkor rögtön sikerül.
2009. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 1,5 évre sikerült! Talán az is baj volt hogy nagyon rágörcsöltünk minden együttlét után arra gondoltam, na most sikerült! Aztán próbáltam nem arra gondolni,kis pihenés semmi stressz,elmentünk nyaralni gondoltuk ott majd összejön aztán már vittük magunkal!! most már 6 hónapos!
2009. márc. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok,köszönöm a válaszokat .
2009. márc. 23. 11:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Van olyan ismerősöm, akinek 18 év próbálkozás utána spontán megfogant a kislány!:)
2009. márc. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!