Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell itt hazudni? Mit...

Miért kell itt hazudni? Mit tud 9 hónapos babátok?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vlettem volna, hogy miket tud a bábátok egy adott korban, vagy, hogy mikor ült, állt fel stb., rákeresetem és itt mindenkinek 4-5 hónaposan felült, 6 hónaposan járt, és 7 hónaposan mondatokat mond! Ki hiszi ezt el?

És most megkérdezem komolyan, hogy mit tud 9 hónapos babátok? Olyan választ nem várok, hogy már 1km-t tud futni. Kérek mindenkit, hogy normálisan válaszoljon. Köszönöm.


2010. márc. 30. 12:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én megkaptam ITT,hogy a 9 hós babáman vigyem Dévényre,le van maradva!!!

Mert ö nem "csodagyerek"! Mint itt egyeseké!

Szóval ö nem ül,nem áll,nem sétál,nem fut,nem mászik. Kúszik,próbál mászni is,de marad a begyakorolt kúszásnál. Ennyi.

2010. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Kúszott, mászott, ült járássegítővel lépegetett. Nem beszélt. A mai napig nem mond egy értelmes szót sem. 14,5 hónapos kisfiú.

Hamar felállt, szalad már régóta, de nem akar beszélni:)

2010. márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A lányom nem forgott, nem kúszott és csak 10,5 hósan kezdett mászni, 13 hónaposan járni. Ő az én csodagyerekem!!! :)))
2010. márc. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

13:42-es vagyok.

Itt nyomonkövetheted a nagy átlagokat:


[link]

2010. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. márc. 30. 16:30
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát, akkor van amiben le vagyunk maradva, ő hátrafelé egy centit sem tett még meg. :-)
2010. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Az én lányom 9 hónaposan egyik nap felült egyedül, másnap felhúzta magát és felállt.

10. hónaposan mondta,hogy: apa,anya,kuka,baba

aznap mikor 14 hónapos lett elindult egyedül.

Ne foglalkozz az "olyanokkal" akik csak leoltani tudnak!

2010. márc. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
9 hónaposan a kisfiam mászott és kapaszkodva felállt. Beszéd nuku. Viszont a sógornőm elmondása alapján az ő fia ilyen idős korában már megírta az első doktori disszertációját.
2010. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Most 10 hónapos a lányom és csak egy hete tud mászni és felülni :-) A beszédtől és szaladgálástól még nagyon messzi vagyunk. Nem aggódok, szerintem teljesen normálisan fejlődik.
2010. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia! Köszi ezt a kérdést és azt hogy minden anyuka válaszából kitűnt,hogy igenis vannak átlagos gyerekek.Igen ez így természetes : )Köszönöm
2010. máj. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!