Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell itt hazudni? Mit...

Miért kell itt hazudni? Mit tud 9 hónapos babátok?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vlettem volna, hogy miket tud a bábátok egy adott korban, vagy, hogy mikor ült, állt fel stb., rákeresetem és itt mindenkinek 4-5 hónaposan felült, 6 hónaposan járt, és 7 hónaposan mondatokat mond! Ki hiszi ezt el?

És most megkérdezem komolyan, hogy mit tud 9 hónapos babátok? Olyan választ nem várok, hogy már 1km-t tud futni. Kérek mindenkit, hogy normálisan válaszoljon. Köszönöm.


2010. márc. 30. 12:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%
Lódítottam, nem tud 1 km-t futni. Csak 950 m jött össze szegénykémnek.
2010. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Már önállóan megy,de h nagyon siet,akkor inkább négykézláb közlekedik."Beszélni"csak anyit tud,hogy ham,meg mama,és a saját nyelvén karattyol egész nap.
2010. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
Bocs, de az ilyen kérdéseknek semmi értelme, úgyis mindenki csak kamuzik, meg rivalizál. Jobb lenne, ha bizonyos szülők elfogadnák, h az őgyerekük csak 2 évesen beszél, és ez nem jelenti azt, h a ygerek hülyébb lesz a későbbiekben, mint az, aki már 1 évesen beszélt.
2010. márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
Kapaszkodva feláll és lépeget a bútorok mellett, mondja hogy "apa" és "baba", de még nem hinném, hogy tudja mit jelentenek. Négykézláb iszonyú gyorsan kotor. :-)
2010. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
6 hónaposan ültfel, most 9 és fél hós, mászik, feláll, kapaszkodva lépeget, pár másodpercre kapaszkodás nélkül áll, sokat visítozik, "mondja", hogy babababa, bübübübü, dádádádádádá, nenenene, ajajaja.
2010. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

9 hósan csak mászott, meg felült. mondani nem mondott semmit, csak zagyvaságokat, kivéve, hogy baba. az éjszakát nem aludta át, és alig evett mást nmint anyatejet.

ja és nem volt szobatiszta sem! :)))) mág most sem az, 15 hós.

2010. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
9 hónaposan kezdett mászni, majd ült fel, kapaszkodott fel. Egyszer-kétszer fel is állt a kiságyban, de ennyi. Nem beszél nem megy vagy hasonlók :) Átlagos,normális gyerek :) Amúgy meg látatlanban minek rivalizálni...semmi értelme :)
2010. márc. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
9 hónaposan már pár lépést megtett önállóan, beszédben még csak a gagyogásig jutott, meg apa, baba.
2010. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Amikor az én fiam 9 hónapos volt,még csak forgott,próbálkozott a felüléssel,és a négykézlábra állással.10 hónaposan állt fel,15.5 hónaposan kezdett járni.Most 23 hónapos,kb.20-25 szót mond(de annak a felét csak mi értjük),a szobatisztaság olyan távol áll tőle,mint Makó és Jeruzsálem.Ettől függetlenül makk egészséges,mindent megért,és ha valamire megkérem az esetek döntő többségében meg is teszi.
2010. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Itt úgyis csak az egymás túllicitálása megy az ilyen jellegű kérdésekre! Minden anyukának a saját gyereke a legszuperebb!!! Nekem is :)
2010. márc. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!