Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Részletek...

Mi a véleményetek? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm barátnője azt mondta a párjának, hogy addig ne is álmodjon babáról, amíg nincs pénze az utánna következő plasztikai műtétre.

Nekem valahogy az az érzésem, hogy ha valaki ennyire félti az alakját, akkor nem is nagyon akar az gyereket.


2010. márc. 25. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én el sem venném ezt a nőt feleségül!
2010. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez vagy csak kibúvó, vagy pedig tényleg fél tőle a hölgy, hogy csúnya lesz a hasa, és nem szeretné, ha olyan maradna. Nekem pl. nagyon ronda lesz, én is plasztikáztatni szeretném, most arra spórolok. Szóval én meg tudom érteni, bár én előre nem gondoltam erre, nem számítottam rá, hogy ilyen csúnya lesz.
2010. márc. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elírtam, nem nagyon ronda lesz, hanem nagyon ronda lett. Már két és fél éve szültem, és még mindig nagyon csúnya :S
2010. márc. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ehhez senkinek semmi köze. Mégis kik vagytok ti hogy egy netes oldalon vitassátok meg azt hogy valaki milyen nő, anya egy mondata alapján? Nem is ismeritek! Nem ettől lesz valaki rossz... És mi van akkor ha valaki nem akar ANNYIRA gyereket? Nem lehet elfogadni hogy nem mindenki egyforma? Bezzeg az milyen jó anya aki le se tojja hogy néz ki, ugye? Ez pontosan ettől függ! :)
2010. márc. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én megértem a nőt, én sem akarnék úgy gyereket hogy utána ronda hassal kellene mászkálnom.
2010. márc. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az még rendben van, ha valaki törődik az alakjával a szülés után is, bár szerintem inkább a melleit félti, ami csak divat. Sajnos sok nő gondolja, hogy ha műmellei vannak, attól már jó nő. Pedig!

Minedenesetre nekem ezzel csak az a problémám, hogy ha plasztikáztatni akarja magát, akkor sporolja Ő össze, ne a pasija.

2010. márc. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 00:26-os!

Szerintem keresd fel a pszichológusodat. Ez az oldal arról szól, hogy ha van egy kérdés ami foglalkoztat mindket, fel lehet tenni, és erre lehet válaszolni. Ha nem tetszik, ne olvasd!

Amit várok, azok érvek és ellenérvek. Próbálom megérteni a hölgyet. Valahogy nekem egyértelmű hogy az anyaság lemondásokkal jár. Persze, ha valóban nagyon csúnya marad valakinek a hasa, és ez feszélyezi a mindennapi életben, megértem ha meg akarja műttetni. De gondolom ő sem ezzel a feltétellel vágott bele a terhességbe.

2010. márc. 26. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!