Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok sütni a gyerekeitekn...

Szoktatok sütni a gyerekeiteknek? Mit?

Figyelt kérdés
Anyukák, nagyik! Ti szoktatok sütit sütni a gyerekeknek, unokáknak? Milyen gyakran? Miket? Emellett adtok nekik bolti péksütit? Szeretik, amiket készítetek? Segítenek ők is?
2015. dec. 29. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Heti 1-2* szoktam.Ha veletlenul kimarad egy het akkor reklamalnak :D Kelt tesztasakat,kremes sutiket,tortat mikor mit :) Segiteni nekem a kicsi (5eves) szokott mindig.Ki se hagyhatnam a munkabol! Peksutit szoktunk venni a nagyoknak suliba tizoraira.
2015. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elég gyakran sütök, legtöbbször muffin a kívánság. Legutóbb pizza golyó volt, akkora sikert aratott, hogy szilveszterre is ez lesz.
2015. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szoktam. Nagy kedvenc a muffin és a linzer.

De szívesen sütök kelt tésztás dolgokat is, kalácsokat, reggelire.

Van, amikor veszünk péksütit, az ovi melletti kisboltba minden reggel frissen hozzák, ha nem kapkodják el előlünk, kapnak.

2015. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hetente biztosan. Mákos kevert, mákos guba, piskóta, gyümölcskenyer, muffin, stb.

Péksüteményt is veszek.

2015. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Izgalmas sütiket írtatok! További jó sütizgetést! ;-)
2015. dec. 29. 19:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves 2. válaszoló! A pizzagolyó receptjét elkérhetem?
2015. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szoktam ha dolgozom,akkor max hétvégén most szabi alatt többet csinálunk,torta,vargabéles,kokuszgolyo,tiramisu,csokis kuglof.és hétköznap viszont bolti péksütit is kapnak .én is azt eszem .
2015. dec. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Régebben nagyon szerettem sütni (jártam egy ideig cukrász suliba, bár nem szereztem képesítést, de azért egyet s mást megtanultam), és amikor a fiam pici volt, sokat sütöttem itthon, volt, hogy akár hajnali kettőkor is nekiálltam, ha elkapott az ihlet.

De pont a napokban gondolkodtam rajta, hogy már jó régen sütöttem utoljára. Jó, most karácsonykor sütöttem gyömbéres kekszet, de régen simán nekiálltam tortát is sütni, most meg már jó ideje csak kész lapot töltök be.

Volt idő, hogy hetente legalább kétszer sütöttem muffint vagy cupcake-et, mostanában azt sem csináltam már hónapok óta.

Igaz, szerintem az is közrejátszik ebben, hogy ahol most lakunk, ott gyűlölöm a konyhát, a lehető legrosszabb az elrendezése, mozdulni sem lehet benne normálisan, úgyhogy ha egy mód van rá, nem megyek a konyha közelébe. Tavasszal (ha minden jól megy) költözünk, elsődleges szempontok között lesz a normális, használható konyha. Ha ez összejön, akkor remélem megint fogok sütni.

2015. dec. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok, arra nem nagyon válaszoltam, hogy miket sütök :) Ugyebár most éppen jóformán semmit, de egyébként ilyeneket szoktam csinálni:

brownie, amerikai almás/meggyes pite, Fanta-szelet (imádjuk), Rákóczi túrós (ez az én személyes kedvencem), cookies, muffin, cupcake, virslis kifli, almakenyér, sütőtök-kenyér, fordított ananász szelet/meggy szelet.


Most mondjuk teljesen megjött a kedvem a sütisütéshez, talán ma sütünk is valamit a kisfiammal, ha már téli szünet van, és mindketten itthon vagyunk, a férjem meg hadd örüljön, amikor hazaér, mert ő a legédesszájúbb a családban :D

2015. dec. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a nagy gyengeségem, nagyon ritkán sütök. :( Kb. 3-4 havonta egyszer. Egyszerűen sajnálom az ezzel töltött időt, így is kevésnek tűnik a 24 óra egy napban.


Ha sütire vágyunk, akkor cukrászdából veszek. Péksütit szoktunk venni reggelire, kb. hetente 3-szor.

2015. dec. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!