Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák akik otthon vannak...

Anyukák akik otthon vannak Gyeden, Gyesen milyen gyakran szoktatok sütni például sütiket, pizzát, lángost meg hasonló dolgokat?

Figyelt kérdés
Milyen idős gyerekeid vannak? Mik a kedvencek, gyerkőc szokott segíteni?
2015. okt. 11. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk elég speciális a helyzet mert glutén, cukor és tejmentesen kell sütnöm főznöm de minden héten szoktam. A kenyér az alap ehhez jön minden más. Nagyon szeretem csinálni. Gyerekek 9 és 2 évesek, nem nagyon szoktak beszállni, a nagy még néha segített mostmár annyira nem. Inkább csak ünnepek táján.

Mindent szeretnek, talán a pizza és a kakaós csiga a kedvencük.

2015. okt. 12. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
sokszor. imadok sutni. heti ketszer fozok emellett hetente egyszer keszul valami plusz ;) most mondjuk tanukok meg fogyozok is kicsit ogy ritkabb talan kethetente. a lanyom 1,5 eves nem elsosorban miatta sutok a ferjem is imad enni noha a lanyom se szokott panaszkodnin tegnap gofri volt gyebkent uzsonnara :)
2015. okt. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A második gyermekem születése óta ritkábban tudok sütögetni, pár hónap múlva eljön majd az ideje. Egyébként a nagyobb gyermekem lassan 3 éves lesz, imád segíteni, úgyhogy korábban hetente sütöttünk muffinokat, egészségesebb kekszféléket (pl. zabpogácsát uzsonnára), de olyan is volt, hogy nekiestünk valami krémesebb cukrászsütinek pl. fantaszelet (a fiam imád kutyulni, úgyhogy míg Ő kevergetett, én békésen összeállíthattam a sütit). Gyakran készítettünk morzsás sütiket, bögréseket (a meggyes-mákos a kedvenc). Pizza hetente van, kenyeret pedig kétnaponta sütünk.
2015. okt. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyümölcsös piskótát szeretjük. Azt kb. Havi 1x. Palacsinta minden héten van. 2 éves a gyerkőc
2015. okt. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Palacsintát viszonylag gyakran, kb hetente. Kenyeret havi 1-2x, sütit szintén. Lángost nem szoktam, inkább más sós dolgokat: sajtos rúd, túrós pogi...

21 hónapos a fiam. "Segíteni" nem szokott, ellenben szétszedi a lakást ha egyedül van míg főzök-sütök (egyedül=nem vele foglalkozom de látom hol mit csinál). Legjobb esetben csak pakol.

2015. okt. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4 hós és egy 3 éves gyerkőceim vannak.


minden másnap sütök valamit, és mindennap főzök. mellette, meg a szokásos házimunka.


sajtos stangli, foghagymás stangli,palacsinta, pizza, cipő, hamburgerzsemle. piskotákat, fánk, pogácsa.

sütemények nem igazán mennek, főleg a krémesebbjei úgyhogy azokat nem szoktam készíteni.


a nagyobb gyerkőc szeret sütni,úgyhogy ő mindig segít ha itthon van.legjobban a karácsonyi mézeskalács sütést várja:D majdnem mindennap megkérdezi mikor sütjük meg:):)

2015. okt. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!