Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek mi a fontosabb, hogy 1...

Kinek mi a fontosabb, hogy 1 gyereknek adjon meg mindent, vagy kettő legyen, de nekik kevesebbet?

Figyelt kérdés
Itt nem a megélhetésre gondolok,hanem pl. arra,hogy 1 gyereknek még 1 lakásra össze tudtok sporolni mire felnő,meg a tanulására,de kettőnek már esélytelen
2015. nov. 19. 11:28
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
nem 13-as nem vagyunk gazdagok,csak 3-an még megélünk a férjem fizújából,így az enyémet el tudnánk rakni bízom benne 18-20 év alatt mire elköltözne csak keresnék annyit,hogy 4-5 milliós lakásra meglegyen a pénz,ha házra nem is szóval nem gazdagság csak évtízedes sporolás,mamámék is így csinálták hogy az övét félrerakták mindig,persze 2 gyerek mellett nem tudnánk mi se
2015. nov. 20. 08:56
 32/36 A kérdező kommentje:
7-es ez így van,ha orvos akar lenni lenne nadrágszíj meghúzás,kettőnél meg nem is tudom mit csinálnánk :s a családit tesszük félre tanulásra, kb 3-4 milliónak számoltuk annyi lesz tanulásra,hozzárakni ki tudja mennyit tudunk, nem tudni mennyi lesz a tanulás, pl. 2 orvosit ki nem tudnák köhögni az biztos ha valami mást néznek hát nem tudom inkább még nem is nézem mi mennyibe kerül azt tudom engem nagyon bántott nekünk nem volt pénzünk,hogy továbbtanuljak el kellett mennem dolgozni (bár egyke voltam és az is bántott szóval egyik sem volt jó)
2015. nov. 20. 09:01
 33/36 A kérdező kommentje:
30-as mindketten vágyunk még egy gyerekre,de arra is,hogy ők tovább tanuljanak,és ne tízenórákban kelljen fizikai munkát végezniük aztán este 10kor hullafáradtan hazaesniük :-((mint nekünk) nehéz kérdés, azt kitalálni mi lesz mondjuk 20 év múlva sajnos
2015. nov. 20. 09:09
 34/36 anonim ***** válasza:

És ha pl szakács akar lenni, és szakmunkás után dolgozni fog, majd elvesz egy olyan lányt, akinek van lakása, így nem "kell" vennetek neki, akkor majd mondod, hogy de, mert ti azért nem vállaltatok még egy gyereket, hogy legyen neki egyeteme, meg lakása?


Szerintem ha mindketten akartok, akkor legyen még egy gyereketek.


Mi sem kaptunk a szülőktől lakást (támogatást igen), mégis van házunk, kocsijaink, és nyugodt életünk, pedig egyszerű dolgozó emberek vagyunk.

2015. nov. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
hát igen ez igaz,utolsó megtörténhet ez is :-)
2015. nov. 20. 17:28
 36/36 anonim ***** válasza:

"És ha pl szakács akar lenni, és szakmunkás után dolgozni fog, majd elvesz egy olyan lányt, akinek van lakása, így nem "kell" vennetek neki, akkor majd mondod, hogy de, mert ti azért nem vállaltatok még egy gyereket, hogy legyen neki egyeteme, meg lakása"

Persze meg az is megtörténhet, hogy megnyeritek a lottó ötöst. Na de erre felelősségteljes ember nem számít.

2015. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!