Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megbántad a babád nevét? Mást...

Megbántad a babád nevét? Mást adnál most már neki?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 12:24
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
86%
Nem bántam meg pedig amíg a pocakomba volt másik nevet akartunk adni neki,de azt Magyarországon nem lehet(külföldi rokon után-Amy lett volna)Így a férjem választott nevet Ramóna lett.
2010. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
77%
Jajj h egyem a szívét a lepontozóknak:)
2010. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
A fiam az apja nevét kapta, gondolkodtam más neveken is, de nem jött más a számra sosem. Teljesen jó neki ez a név:) szeretem:))
2010. márc. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
41%
Én nem bántam meg,eggyik lány nevet sem,a nagyobbik lányom,Ketrin,a pici pedig Petra,ha lessz fiam akkort Bence lessz!
2010. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg, most is ezt adnám,szeretem mondani neki! Milánnak hívják!
2010. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántam meg, pedig másodikra nagyon nem ezt akartam.

Az elsőnél megállapodtunk, hogy ha fiú az apja nevét kapja. De én lányt akartam, és tudtam, hogy az lesz, úgyhogy nem is érdekelt a megállapodást. Valamiért meghallottuk a Flóra nevet és innentől kezdve csak így hívtuk, pedig még azt sem tudtuk, hogy fiú vagy lány. Hát később megszületett Flóra, és iszonyatosan illik rá a név.

A második már bajos volt, mert a férjem kitalálta, hogy most ő választ. De ő fiút akart, és állandóan Zsoltit mondott a pocakomnak (Apát is ugye így hívják, ezért a megkülönböztetés végett az"i" betű). Totál ki voltam, mert utálok becézgetni neveket (tudom, totál hülyeség), állandóan kérleltem, hogy legyen Vince, de nem engedett. Hát megszületett Zsolti, akinek a nevéhez kb. 2 nap alatt úgy hozzá szoktam, hogy sosem adnék neki Vince nevet, mert egyszerűen illik hozzá. Ráadásul boldoggá tettem vele Apát is!

2010. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nehéz jó neved adni egy gyereknek.

de én nem bántam meg a fiam nevét, és a pocakban növöével is meg vagyok elégedve. nem adnék mást nekik.

2010. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
58%
Az én lányom sem fog összefutni még 1 olyan nevűvel egy közösségben mint az övé ( Jana ). Nem bántuk meg, sőőőőőőt nagyon illik rá ez a név. Mást el sem tudnék neki képzelni. Csak azt bántam meg, hogy nem adtam neki második keresztnevet.
2010. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bántam meg. Ha ma szülnék, ugyanazt a nevet adnám neki most is! Bár a környezetem nagyon ellenkezett akkor, de én nem hagytam magam, ma már mindenki megszokta és megszerette. Sokan visszakérdeznek, hogy hogy hívják? Norina!
2010. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg :)
2010. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!