Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megbántad a babád nevét? Mást...

Megbántad a babád nevét? Mást adnál most már neki?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 12:24
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a nevét őmiatta, de most van még két másik kedvencem, úgyhogy kell még két kislány :)
2010. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
90%
Apukája után kapta nevét a fiam, szép név, komoly név, de talán mégsem kellett volna. Lehettünk volna kreatívabbak is, pedig ez sem tucat név, de mégis :)
2010. márc. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem bántam meg,hogy ezt a nevet választottuk a kisfiunknak(Armand),tökéletesen illik hozzá,nem is tudnám elképzelni,hogy másként hívjam:D.

Üdv.18hós Armi anyuja

2010. márc. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem igazán tetszik a fiam neve de őt magát imádom persze, de a nevét az apja választotta, hagytam magam rábeszélni. (de ezt az apjának azért nem hangoztatom h nem igazán tetszik a név) :)

A lányomnak is csak második névnek adtam amit valójában szerettem volna (itt is beleszólt a család, boldog boldogtalan leszavazta stb.)

De az első nevét mondjuk szeretem, különleges, biztos egyik közösségben se nagyon fog találkozni ilyen névvel.

De amúgy nekem minden névvel van vmi bajom, szóval ezek se 100%-osak de JOBBAT se tudnék, ha most vki azt mondaná hogy na akkor nevezzem el őket újra:)

2010. márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg. Áron a fiam és elégedett vagyok a nevével. Csak az utolsó pillanatban a szülőszobán lett Áron. Ha az eredetileg tervezett nevet adtuk volna azt már megbántam volna, az biztos. :) Pedig a pocakombam végig úgy hívtuk
2010. márc. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fiam Krisztián. Örülök, hogy ez lett a neve, el nem tudnám képzelni, hogy más legyen a neve, annyira illik rá. Szóval nem bántam meg. De ha nem akkor lettem volna terhes, hanem csak most (két évvel később), akkor a Pongrác nevet választottam volna. Így ez megmarad az esetleges következő fiú babának :)
2010. márc. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
Néha ugyan idegennek tűnik a neve, de inkább az, hogy eddig vártuk a kis Sebit (Sebestyén), és most meg már itt van köztünk és úgy beszélek róla, mint egy hús-vér babáról
2010. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem!Ma is ezt adnám-Áron a nagy fiam-pedig hamarosan 18 éves lesz...a kicsi Milán,és az Ő nevét is imádom.
2010. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom Szonja Jázmin, de ha eszembe jutott volna a Léna név, lehet Szonja Léna lett volna.

Nekem nagyon tetszik a Léna.

Mondjuk a Jázmint meg azért adtam, mert annyira szeretm a jázmint mint virágot, olyan bóditó az illata, most is van a konyhában és virágzik

2010. márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
75%

13:03-nak

Mi is apároommal, amikopr mág csak ketten voltunk, eldöntöttük, hogy ha gyerkünk lesz és fiú, akkor csakis Bence lesz, pedig ez akkor még csak nagyon távlati terv volt, majd egyszer...

Az is lett Bence Márk, ennek már 10 éve.

előző

2010. márc. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!