Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az anyukák...

Miért van az, hogy az anyukák itt panaszolják el magukat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kérdésem a következő!

Érdekelne, hogy az édesanyák miért itt panaszkodnak? Példaként:

Fúú de undorító, hogy az anyuka-apuka pl mekis krumplival eteti a babáját vagy burger kingessel..

Vagy:

A játszótéren így és így viselkedik az enyik anyuka stb..

Ez az anyuka ezt és ezt csinálta a gyerekével az áruház közepén stb...

Gondolom értitek mikre gondolok....

Senkit nem akarok bántatni tényleg,csak nem értem azt, hogy miért itt? Ezek az anyukák más édesanyákat figyelnek miközben elmennek otthonról csemetéikkel? Miért? Miért nem a gyermekére figyel vagy önmagára vagy az esetleges bevásárolandó termékekre ha pl épp tescoban van...? Any anyukák tényleg ennyire "lefigyelik más anyákat?"

Ez miért nem ad magára? Az meg miért ad ennyire magára? Akkor ő nem is foglalkozik annyit a gyerekével mert így meg úgy néz ki..? Értitek?:)



2015. okt. 25. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy értjük. pl. "miért itt és miért ilyet kérdez? Nincs jobb dolga?"
2015. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazából nincs jelenleg. :) Minden rendben itthon és gondoltam leülök végre kicsit "kikapcsolni" inkább mint máshol-másképp:)
2015. okt. 25. 20:57
 3/12 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavar. A neveletlen anyukak talan elgondolkodnak. Pl.: nem kell eszegetni a boltban.


A minap egy házaspár úgy elmerült a turkálóban, hogy eszre sem vettek, amikor a két év körüli gyerekük kiment😒

2015. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért!
2015. okt. 25. 21:02
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
mert erre jó ez a fórum.én szeretem olvasgatni mások vicces/megdöbbentő sztorijait.neked mi a probléma ezzel?
2015. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ne értsd félre. Nem gond! Puszta kíváncsiság,h miért.. Olvasgatok én is sok megdöbbentő dolgot.
2015. okt. 25. 21:08
 7/12 A kérdező kommentje:
Gondolj bele! Adnék a gyerekemnek egy kiflit az áruház közepén,h maradjon csendbe és este leülök gépezgetni és itt pl vissza olvasom a fél délelöttömet :-D
2015. okt. 25. 21:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ahhoz egymást figyelni, hogy észrevedd ezeket. Hiszen mindenhol körül vagy véve más emberekkel, természetes, hogy látod, hogy mit tesznek és akár zavarhat is.
2015. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De ha esetleg normálisan megnyugtatod, nem kiflivel, akkor nem lesz gondod ilyenre...
2015. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7: Itt kezdődik a táplálkozási zavar :)
2015. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!