Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti megbeszéltétek gyerekvállal...

Ti megbeszéltétek gyerekvállalás előtt, hogy férfi, és nő is maradtok egymás számára, nemcsak szülők lesztek?

Figyelt kérdés
Olyanoktól kérdezem, akik egészen konkrétan megbeszélték ezt. Hogyan sikerült?

2015. okt. 7. 14:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha előre megbeszélitek, akkor sem biztos, hogy úgy is lesz. Mert ez nem döntés kérdése.
2015. okt. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nagyon konkrét elképzeléseink voltak, mindent megbeszéltünk, szerintem ezt is. Aztán ahogy ez lenni szokott, az élet elég sok tervet felülírt.

Szerintem senki nem úgy áll neki a szülőségnek, hogy innentől megszűnik férjnek-feleségnek lenni, aztán hogy mi lesz a vége, az már más kérdés.

2015. okt. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%

Nem volt kérdéses a dolog. Igaz, én a férjemet úgy ismertem meg, hogy már volt egy ötéves fiam, akit azóta közösen nevelünk. Volt módja látni, hogy állok a témához, hiszen úgy ismert meg, hogy egyszerre voltam anya is, nő is, a munkám is fontos volt a számomra, meg a hobbim is, szóval tudta, hogy nem gubózok be egyetlen szerepbe.

Három éve vagyunk együtt, most jön a közös babánk, nem volt kérdéses, hogy ki hogy áll a szülőséghez. De hát ugye ez nálunk nem is volt zsákbamacska, hiszen a férjemet is láttam épp eleget szülői szerepben, és azt is, hogy mellette ő is megmaradt felnőtt férfinek. Pedig egyébként remek apa, de ha ránézek, nem csak egy apukát látok, hanem azt a férfit is, akibe beleszerettem.

2015. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%

Imádom, hogy mindenki olyan okos, amikor még nem élte át.

Meséld majd el mennyire vagy nő, és miben egyeztetek meg, amikor átázik alattad a matrac, mert folyik a melledből a tej, nem aludtál már két hete 4 órát egy huzamban, a férfi férjed meg hazaér a munkából, neked fekete karikás a szemed, a gyerek meg üvölt! Szexszimbólum leszel! Egyeztessetek csak!

2015. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%
Utolsonal a pont :) de ez csak az elso 1-2 honapra vonatkozik, utana azert vissza lehet vedleni emberre :)
2015. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem eszembe se jutott, hogy ezt külön meg kellene beszélni. Úgy gondolom, hogy a gyerek nem elvesz valamit a kapcsolatból, hanem inkább teljessé teszi azt.
2015. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!