Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szoltok ehez a nevekhez?

Mit szoltok ehez a nevekhez?

Figyelt kérdés

Hamarosan születik masodik gyermekünk. Kislany lesz. A nagyobb 4 eves, Bálint, . A vezeteknevünk: Balla.

Mit szoltok ezekhez a nevekhez neki? Olyan nevet szeretnénk ami b betűvel kezdődik.

Blanka,Boglarka, Boróka, Bernadett, Barbara

Vagy esetleg meg milyen nevet adnatok/mi tetszik?


2015. okt. 3. 20:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Bíborka, Bereniké, Berill.
2015. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Esetleg a Boglárka.

De nekem tetszik hozzá a Dorka is:)

2015. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Balla Blanka???


Esetleg Bíborka, Bettina, Beatrix, Beáta?

2015. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Borka, Benita
2015. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Balla Blankán gondolkoztunk, de elvettük. Sajnos rossz élmeny füződik a nevhez így nem igazan adnánk.
2015. okt. 3. 20:54
 6/17 anonim ***** válasza:

totál rosszul hangzik Balla Blanka...


a Boglárka szerintem illene


de szerinte a Balla Bettina szépen alliterálna

2015. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek az alliteráló nevek, így ez a bb szuper ötlet!

Boglárka, Barbara és a Bernadett sem tetszik nekem, de a Boróka viszont nagyon szép! :) Bár, akármelyiket adjátok a kislánynak nem lőttök mellé, mert mind viselhető név, nem lehet beléjük kötni, azért nem tetszenek, mert nem az én ízlésemnek valóak.

Javaslataim: Bejke, Berta, Britta, Betta, Bianka

Lehet nagyon elvetemültnek tűnök párak szemében, de nekem a Bojána is tetszik :)


Gratulálok a kislányhoz!

2015. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem alapból a Barbara tetszene a legjobban (ezt adnám a sajátomnak is akár), illetve a Blanka sem rossz, a Boglárka és Boróka nagyon nem tetszik, a Bernadett elmegy.


Viszont, ehhez a vezetéknévhez oké, hogy alliteráljon, de azért ugyanazokkal a magánzhangzókkal együtt ráadásul szerintem elég nyelvtörős, és szerintem sok. A vezetéknévhez szerintem a Boglárka megy a legjobban, utána a Bernadett.


Ha saját gyerekről lenne szó, és mindenképpen b betűvel kezdődőt szeretnék, akkor a Brigittát választanám.

2015. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bianka :)
2015. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Illetve a Bettina is jól menne hozzá
2015. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!