Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ezekhez a nevekhez?

Mit szóltok ezekhez a nevekhez?

Figyelt kérdés

Tudom van köztük olyan ami nem túl népszerű, de nekünk tetszik. Ami tetszik miért tetszik és ami nem az miért nem?


Kislánynak: Zita, Blanka, Mikolt (Mimi), Emília (Mimi)


Kisfiúnak: Zoárd, Tibold, Gergely, Dávid


2013. nov. 19. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kislány nevekből csak a Zita tetszik, esetleg még a Blanka elmegy. Az Emília egyszerűen nem tetszik, a Mikolt nekem nagyon idegen.

A fiúnevekből a Gergely és Dávid jó, a másik kettő nekem borzasztó.

2013. nov. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ami kimondottan tetszik, az a Gergely. Szerintem ez nagyon jó kisfiúnak is és felnőtt férfinek is. Az Emília és Dávid olyan nevek nekem, amikkel nincs semmi bajom, rendben vannak, de a sajátomnak azért nem adnám. A többi név nekem nem tetszik. A Zoárd, Tibold, Mikolt olyan semmilyenek, a Zita, Blanka meg sosem tetszett.
2013. nov. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Zita és Dávid nagyon jó nevek, a többi nem tetszik.
2013. nov. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
teljesen egyetértek az elsővel
2013. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Blanka tetszik, és ha nagyon kellene, hogy tetsszen, akkor az Emília is.

A Mikolt számomra túl fiús hangzású név, a Zoárd, Tibold meg pont hogy nem férfia, valahogy csak hímnemű elfek nevének tudnám elképzelni. A Gergely semleges, a Dávid jó. Zita névvel csak buta, trapli lányokat ismerek, úgyhogy az sem tetszik.

2013. nov. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vegyünk szépen sorjában.

Zita: szerintem szép név, de rövid és/vagy keményebb vezetéknévhez nem ajánlaná, mert idegenül fog hangzani.

Blanka: mindig is nagyon tetszett.

Mikolt: sosem hallottam, de mikor végigolvastam, fiú névnek hittem. Szerintem vakmerő választás volna.

Emília: gyönyörű, klasszikus név ezernyi becézési verzióval.

Zoárd: nem rossz, bár kicsit kemény, főleg egy kisfiúnak.

Tibold: mintha a Rómeó és Júlia Tibaldját és a kobold szót összemixelték volna. :) Sajnálom, de rémes.

Gergely: nagyon szép név.

Dávid: a gyakorisága miatt nem adnám, de alapjában véve szép.

2013. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!