Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezért kihívhatják a gyámügyet?

Ezért kihívhatják a gyámügyet?

Figyelt kérdés
Ma jött a védőnő, és konkrétan romban volt a ház. Nem volt elmosogatva, a föld nagyon koszos volt. Szóval kupleráj, koszosság volt. Nemtudtam hogy jön, egyszercsak beállitott. zóta csak sírok. Ugye nem lehet baj?
2015. szept. 8. 21:57
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan miért hívnák ki a gyámügyet?
2015. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk akkor jött a védőnő, mikor elfagyott a vízvezeték, és hajnaltól fogva ki-be hordtam a havat(olvaszt-forrósít, elfagyásra önt).

Csurom sár volt minden mert reggel olvadni kezdett a hó.

Én megmondtam, hogy bocsi, nem vártam látogatókat, ez és ez a helyzet, épp megoldás alatt.

Közben ért haza a férjem két zsugor mentes vízzel.

Ha ilyen van, teljes lelki nyugalommal közöld mi a helyzet :).

2015. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok, megnyugodtam. Köszi szépen :)
2015. szept. 8. 22:22
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Mikor először volt nálunk a védőnő 2 órával előbb jött, nekem még korán reggel be kellett mennem egy munka miatt, úgy volt, hogy hazamegyek és 1 órám lesz még rendbe tenni a lakást. Minden mosatlan ott állt, ágy vetetlen, fel se porszívóztam, felmosás meg még úgyse. Párom nyitott ajtót pizsamában és riasztott, hogy ott van. Rohantam haza és égtünk mint a rongy :) semmi gáz nem volt belőle, utána még jött sokszor, úgyhogy tudtam szépíteni :)
2015. szept. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
De jó, hogy bejelenti mikor jön, aztán végül 2 órával előbb jön :) Nem semmi utolsó :)
2015. szept. 8. 22:41
 16/33 anonim ***** válasza:
55%

Mióta mumus egy védőnő?

Ennyire tartani egy embertől, akinek tulajdonképen csak a kisgyerek egészséges fejlődését kellene követnie......

Ha ma lennék anya, simán közölném vele, elvárom, hogy jelezze, mikor óhajt látogatást tenni ? És nem a takarítás miatt.

2015. szept. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
27%

én ezt nem értem,ha hozzám bepofátlankodna bejelentés nélkül,váratlanul a védőnő,nem engedném be.

Megmondanám,hogy máskor hívjon fel,és egyeztessen velem,hogy mikor felel meg a látogatása.

Olyanok némelyek mint az óvodások.

2015. szept. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Nekem speciel nincs hozzá pofám. Ha nektek lenne, az jó, de nekem sajna nincsen, mert akkor menne a találgatás hogy vajon miért nem mehet "csak úgy". És szerintem a védőnő egy olyan személy, akivel nem éri meg ujjat húzni, mert ha nagyon utál, simán keresztbetehet.
2015. szept. 8. 23:13
 19/33 anonim ***** válasza:
43%

ma 23:13

Miben tehet keresztbe?

Hihetetlen, hogy egy egészségügyi dolgozótól ennyire tartanak némelyek.

2015. szept. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Pl hogy rámküldi a gyámügyet ilyen-olyan indokkal. És mint tudjuk, ha egyszer kijönnek akkor annak lesz folytatása, és nekem bőven elég hogy vnő járkál ide. Egyébként már 2 éves a fiam, nem is értem miért jön.
2015. szept. 9. 00:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!