Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezért kihívhatják a gyámügyet?

Ezért kihívhatják a gyámügyet?

Figyelt kérdés
Ma jött a védőnő, és konkrétan romban volt a ház. Nem volt elmosogatva, a föld nagyon koszos volt. Szóval kupleráj, koszosság volt. Nemtudtam hogy jön, egyszercsak beállitott. zóta csak sírok. Ugye nem lehet baj?
2015. szept. 8. 21:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár, látott ő már ennél cifrábbat is. Nyilván nem most először járt nálatok, tudja, hogy amúgy tisztaság van. A gyámügy meg ennyire nem ér rá.
2015. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
74%

Nem hiszem, főleg ha látta a babán a védőnő, hogy el van látva.

Az, hogy nem volt elmosogatva és nem volt minden pikk-pakk a helyén, nem baj. Bár a föld ne legyen már koszos, az kicsit ciki.

2015. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

nem, súlyosabb dolgokért jöhetnek csak

gyermekbántalmazás, vagy napokon át nincs cserélve a pelus, nincs víz, áram, fűtés, patkányok rohangálnak, stb.

de ari vagy, én is jártam valahogy így, csak a bölcsi gondozókkal én meg a kiságyból felejtettem el kivenni a gyereket és rá is kérdeztek, hogy sokat van e kiságyban, mikor szoktam benn hagyni, és biztonságos e, stb...

én is kivoltam és itt kérdezősködtem :)

2015. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
*amikor hozzám látogattak a bölcsis gondozók felmérni a gyerek hátterét
2015. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Pedig tiszta mocsok volt, mert a férjem a fürdőszobát újítja fel és ahogy ebbe a mocskos időbe ki-be járkál... tiszta mocsok volt a föld, mintha 2 hete nem takarítottam volna. De a védőnő nem láta hogy munka folyik, mert mi a konyhában voltunk. Szóval nem nagyon érthette miért mocskos a padló -
2015. szept. 8. 22:05
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

pont ezért megy hívatlanul a védőnő, mert ha tudod, felkészülsz, szépen kitakarítasz, miközben térdig érő mocsokban éltek (remélem nem :D)

most már látta, mondjuk nagyon nem mindegy, hogy mi a agyon koszos padló. mert ha az előző látogatás után nem takarítottál és cipőben mászkáltok bent, akkor számíts majd még egy látogatásra a közeljövőben.

ha tisztán tartod amúgy a házat csak tegnap hulla fáradt voltál és mondjuk apa reggel beszaladt cipővel a bent felejtett kulcsért akkor nyilván nem :)

meg hát a mosogatás is, ha nem rakod naponta 3x puccba a konyhát az tök természetes kisgyerek mellett. de ha már mászkálnak a tányérok akkor nyilván szemetek rajtatok fogja tartani.

2015. szept. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
93%

De miért nem mondtad el a védőnőnek, hogy éppen felújítjátok a fürdőt, ezért mocskos a padló?

Inkább itt emészted magad ahelyett, hogy szóltál volna? Máskor nyisd ki a szád!

2015. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

6os vagyok. ááááh, nem láttam a kommentedet!

nyugi, nem lesz semmi baj :) jajj ne viccelj már, ennyi miatt nem fog pörölni neked, de simán kivághattad volna a szitut azzal, ha ezt közlöd vele! :)


bevallom, én egyszer bepakoltam a mosatlanokat a sütőbe mikor csöngetett lent a védőnő, mire fölért ragyogott a konyha :D aztán mikor elment állhattam neki mosogatni :D

2015. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, de ez olyasmi mintha azt mondanád, hogy véletlen meglöktem egy rendőrt mert nem láttam most börtönbe kerülök?

Nagyon jól tudja a védőnő hogy melyik gyerek az aki a gyámügyre szorul. Ettől sokkal sokkal rosszabb körülmények között is élnek családok és a gyámügy valóban rájuk sem ér rá. Barátnőm szomszédjában kis házban laknak 6 an. 2 szobában. 3 kisgyerek akik a nevelés és a környezet hatására elbutultak és elmaradottak a fejlődésben. kb 2-3 évvel le vannak maradva a korukhoz képest. Ők velük se tőrődik a kutya, pedig koszba piszokba élnek.

2015. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Igen szólhattam volna de valamiért nem tettem :(
2015. szept. 8. 22:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!