Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mennyit puszilgatjátok a...

Ti mennyit puszilgatjátok a gyereketeket?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert én ahogy teszünk-veszünk vagy játszunk sokszor adok neki puszit, vagy játékosan összepuszilgatom pl. a pocakját vagy a tappancsát pelenkázás közben, ilyesmi. A férjem ma megjegyezte, hogy szerinte túl sokat puszilgatom, és ezzel meglepett, nem gondoltam, hogy ez lehet túl sok, vagy ártok vele.

1 éves babáról van szó egyébként.

Nyilván ha már nem hagyja, vagy nem nevet rajta nem fogom erőszakkal puszilgatni.


2015. szept. 8. 21:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
5 éves fiú és 3 éves lány, nagyon sokat puszilgatom őket én is és a férjem is (ő a lányt egy kicsit többet, de a fiú is kap az apai puszikból eleget.) Nem hiszem, hogy ez nemfüggő, inkább a személyiségen múlik, sok felnőtt nem szereti az ilyen szintű közelséget, ez van. Mi a férjemmel egymást is sokat puszilgatjuk nem csak szexuális töltettel.
2015. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nagyobb baja soha ne legyen, mint h az anyukája "túlpuszilgatja" :) Ne aggódj, emiatt nem kell majd pszichológushoz hordanod.

Mi mindketten össze-vissza puszilgatjuk a másfél éves kisfiunkat. Ez egy természetes dolog, csak vannak kevésbé puszilkodós emberek (a férjed biztos ilyen). Mondd meg neki,h márpedig te puszilgatod, vállalod a következményeket!

2015. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 hónapos, mi annyit puszilgatjuk, hogy már felvetődött, hogy nem kopik-e el a feje. Annyira közel van, amikor már nem fogja engedni, mert "Jaaaj, anya, ez ciki..." hogy szerintem nem lehet eleget. (Fiam van)
2015. szept. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

szerintem a puszirekordot én döntöm :)

semmi baja nem lesz ettől a gyereknek, a nemi identitást, vagy személyiségjegyeket, pszicho dolgokat nem ez fogja megalapozni :) ez csak annyit jelent, hogy szeretetben nő fel, ergo katonaként lehet nem bírná.

(vannak helyek, ahol jobban érvényesülnek az intézetisek, vagy akikkel keményen bántak)

2015. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg én...:)

A lányom kb. egy hete maga is megtanult már puszit adni (9 hónapos), és ma bekéredzkedett az utcán egy ismerős nő ölébe, és őt is megpuszilta. :)


Én nem tudom megállni, sokszor már én is azt gondolom, hogy ez talán túlzás, de hát olyan puszilnivaló a pufi pofija! És az meg ellenállhatatlan, amikor még nevetgél is a puszidömping miatt.

2015. szept. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A fiam 15, az egyik lányom 12 a másik 5 mind a három gyerkőcöt szoktam puszillgatni minden nap. A fiamnak a feje búbjára adok puszit és megsimogatom a nagyobb lányomnak az arcát csókolom össze a kicsit meg ahol érem. Imádom őket és úgy látom hogy igénylik még mindig az anyai szeretetet.
2015. szept. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szeretetből sosem elég :)!

Kihez fordul majd nagy korában,ha nem a szüleihez,akik feltétel nélkül szeretik...

2015. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!