Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mennyit puszilgatjátok a...

Ti mennyit puszilgatjátok a gyereketeket?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert én ahogy teszünk-veszünk vagy játszunk sokszor adok neki puszit, vagy játékosan összepuszilgatom pl. a pocakját vagy a tappancsát pelenkázás közben, ilyesmi. A férjem ma megjegyezte, hogy szerinte túl sokat puszilgatom, és ezzel meglepett, nem gondoltam, hogy ez lehet túl sok, vagy ártok vele.

1 éves babáról van szó egyébként.

Nyilván ha már nem hagyja, vagy nem nevet rajta nem fogom erőszakkal puszilgatni.


2015. szept. 8. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Ugyanmár... te is tudod, hogy az anyai szeretet határtalan, és ezt az apák nem érzik. Csak te és a babád, hiszen a te testedben fejlődött. Puszilgasd, ahogy jól esik, abból sosem elég egy babának.
2015. szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
0%
Szegény gyerek identitásának nem tesz jót.
2015. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2-es ezt kifejtenéd légyszi? :)
2015. szept. 8. 21:03
 4/17 anonim ***** válasza:
én is sokat puszilgatom :) egyszerűen nem lehet megállni sokszor hogy az ember ne puszilgassa meg :) ártani nem ártasz vele ebben biztos vagyok, én úgy vagyok vele, hogy úgyis eljön majd azaz idő amikor már nem hagyja, addig meg kiélvezem hogy ő is élvezi :D férjed esetleg nem féltékeny egy kicsit hogy ilyet szóvá tesz?:)
2015. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Amennyit hagyja. 1 évesen még szerette. Most 2, a közelébe sem mehetek. Akkor adok puszit, amikor engedi. Napi kb. 1x. Különben visítás van.
2015. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
0%
Nem féltékeny, csak egy fiúgyerekkel úgy kell bánni, mintcegy fiúgyerekkel.
2015. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
hol írta a kérdező hogy kisfia van ?:) - de ha fiú is, nehogy már azért mert fiú nem lehet puszilgatni! (nekem is fiam van) "4"
2015. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az 1-es válaszolóval értek egyet :-)

A fiam 8 éves és kölcsönösen igényeljük a szeretgetést. Napi szinten egymáshoz bújunk, megöleljük, pusziljuk, simogatjuk egymást! Ez is az érzelmek kifejezése....a viselkedés mintát mi szülők adjuk. Én szeretném ha felnőttként is képes lenne igy is kifejezni az érzelmeit, mert sok férfitől ez távol áll.

Puszilgatsd amennyit akarod, egyszer úgyis ejön az az idő mikor már nem engedi ;-)

2015. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

2,5 éves a kisfiam, egészen földöntúli a kapcsolatunk. Rengeteget puszilgatom, engedi, imádja, sőt! Ő is gyakran jön oda hozzám, hogy egy nagy puszi kíséretében a fülembe súgja, hogy : Szeretlek, Anya. Csodálatos érzés. Próbálom minden pusziját magamba szívni, mert biztosan közeledik az az idő, amikor már nem fogja hagyni. Januártól bölcsis lesz, biztosan fog változni valami. A kislányom 7 hónapos, Ő még pici az igazi összepuszilgatásokhoz, de rengeteg finom puszit kap Ő is. Nagyon szereti is. De a fiam is nagyon puszilgatós, számtalanszor öleli meg a húgát és spontán összepuszilgatja.

Írta itt valaki, hogy egy fiúgyereket úgyis kell kezelni. Mélységesen szomorú lennék, ha azért kellene visszafognom magam, mert fiam van. Egy fiúgyerek is igényelheti a szüleivel való testkontaktust. Az ém fiam az apukáját is puszilgatja, az apukája oedig viszont. Így a szép.

2015. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
?????A Férjed kicsit furi....állandó jelleggel puszilgatom,ölelgetem Őket-3 gyerek van-persze amikor hagyják.
2015. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!