Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 honapja szultem. Miert van...

3 honapja szultem. Miert van az hogy a ferjem meg egyszer sem volt hajlando kezbevenni a fiat?

Figyelt kérdés

2015. szept. 8. 16:52
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Először is. Tegyük fel, hogy a párod normális értelmes felnőtt ember.. Nem kizárt, hogy nem meri megfogni, mert annyira törékeny. A párom is mindig ezt mondja, az unokaöccsét és az unokahúgaimat nem fogta meg 4 hónapos koruk előtt, ugyanakkor most annyira oda vissza van értük, hogy kizártnak tartom, hogy ne fogja meg majd a sajátját. Ettől függetlenül nem kizárt, hogy nem meri megfogni a férjed.


Másrészt, ez a sztori ott bukott meg, hogy a férjed ELSZALAD?!?!?! ha megkéred... Illetve biztos hatalmas balhét rendeznék, ha kérdeznék tőle valamit és a válasz az, hogy beül a kocsiba és elmegy..


Harmadrészt, nem lehetsz 3 hetes terhes. Inkább feküdj le aludni, holnap suli.

2015. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

3 HETES terhes? Azt mégis hogy? :-)


Amúgy ha annyi eszed van, hogy egy ilyen "férfinak" szülsz még egyet, akkor egészségedre.

2015. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Szülés után 2 hónappal teherbe esni - ez mondjuk orvostörténeti ritkaság.
2015. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
:D:D én is majdnem megettem,de megbukott a dolog a 3 hetes terhességen :D Olyan nincs.
2015. szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Ohhh, pedig majdnem jó volt, de a 3 hetes terhességgel túltoltad.
2015. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
ha nem kamu (amit kétlek) akkor párod szimplám bolond.
2015. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Hát ez nekem is elég fura, ilyet még nem hallottam. Még az jutott eszembe, hogy nem lehet, hogy fél, és nem meri bevallani? Pl. fél, hogy összenyomja, leejti, rosszul fogja, nem tud rá vigyázni, stb?

A mi kisfiunk anyatejes volt, de nem akart szopizni, így cumisüvegből evett a kezdetektől. A férjem mindent megcsinált, pelenkázta, segített fürdetni, felkelt hozzá éjjel, de etetni nem volt hajlandó. 2 hónapig csak én etettem, mire kibökte, hogy azért nem szeretné, mert fél, hogy félrenyel vagy megfullad :)


Ülj le beszélni vele. Addig próbálkozz, míg nem sikerül. Ha pedig nem hajlandó beszélni róla, akkor érdemes elgondolkozni a továbbiakon.

2015. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
fogyatékos vagy.
2015. szept. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
elnezest azert a valaszert hogy harom honapos terhes vagyok. azt nm en irtam testveremmel kozosen hasznaljuk ezt a felhasznalot. es o veletlenul rossz helyre valaszolt.
2015. szept. 9. 09:21
 30/36 anonim ***** válasza:
77%
És véletlenül ő is terhes meg te is? Őrület...
2015. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!