Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 honapja szultem. Miert van...

3 honapja szultem. Miert van az hogy a ferjem meg egyszer sem volt hajlando kezbevenni a fiat?

Figyelt kérdés

2015. szept. 8. 16:52
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
fiut akart es fiu is lett. es nm tolt sehova semmit. se facebookra sehova. szuleteskor rakott fel 1 kepet azota semmit.
2015. szept. 8. 17:18
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sok ilyen típusú férfi van. szerencsére a férjem nem iylen, habár ő sem pelenkáz de imádja a lányunk imád vele játszani, kézbe venni.

Viszont édesapám teljesen ilyen volt mint ahogy leírtad..kommunikálni képtelen, érzelmeit kifejezni képtelen, magányos farkas, és bár akart minket (hisz 3 gyereke is lett) fogalma sem volt hogyan legyen apa.

A bátyám rá is ment, hosszú történet.

Viszont most nagyapa korára megtáltosodott, mintha most akarná bepótolni azokat az éveket...viszont továbbra se igen tud játszani a gyerekkel, de egyre ügyesebb benne, úgy veszem észre, csak meg kell tanítani hogyan kell játszani egy kisbabával...lehet hogy a férjednek is szüksége volna ilyesmire...ne erőltesd hogy vegye a kezébe, ha szereti, nyilván előbb utóbb majd úgyis kézbe veszi, ha már nagyobb lesz és nem félti annyira, vagy épp a gyereked akar majd ő hozzá is odabújni...inkább segíts megmutatni neki hogyan közeledjen felé.

2015. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
es milyen otlet.?szoktam a nagy francia agyon fekudni a babaval. es o oda szokott bujni a hatamba es legtobbszor o elalszik. es mi lenne ha en felkelnek onnan es a babat otthagynam. es mikor felkel ott lenne a baba mellette es en kimennek. es akkor hatha osszebaratkoznak.
2015. szept. 8. 17:54
 14/36 anonim ***** válasza:
75%

jaj, csak le ne essen a gyerek az ágyról!


szerintem adj időt neki! pici törékeny, 3 hónapos koráig meg se merte fogni az enyém sem, mert nem tudta hogyan, félt hogy összenyomja. most meg.... nagyon belejött!

2015. szept. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
31%
Komolyan nem értelek: adjunk tippeket, ötleteljünk, hogy te mit csinálj a kapcsolatodban. Fel ne neveljük azt a gyereket? Viselkedj felnőttként és beszélj a pároddal erről.
2015. szept. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Én így nem hagynám ott őket.

De máshogy igen. Ha mind a ketten ébren vannak, menj le a boltba, sétálni, ki az utcára nyugodtan telefonálni.

Amikor otthon van és pelenkázod, hívd oda őt is és kérd a segítségét. Aztán add a kezébe, mert neked ki kell vinned a pelenkát, eltakarítani a pelenkázás után.

2015. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
nm menne az hogy a kezebe adjam. mert mikor megkerem hogy fogja meg egy picit. akkor o ravagja hogy NEM.es elszalad. lehet hogy meg nm tudja felfogni hogy apa lett. es hogy itt a gyerek. es hogy egybol 3an lettunk.
2015. szept. 8. 20:06
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez nem normális.
2015. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy így jártatok! Nem jó ez így, ez nyilvánvaló. Próbálj meg beszélni vele erről. Valószínűleg az is nehéz neki, hogy te most a babával foglalkozol és nem vele... Te vagy a család összetartó ereje, szóval hajrá! Beszéld meg vele, és oldjátok meg szépen! Akár bízd rá a babát egy nagyira, unokatesóra...és menjetek el kettesben, akár csak sétálni is, és próbáld meg szóra bírni! Annak a picúrnak kell két normális szülő!!!
2015. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
hogy bizzam ra ha 3hetes terhes vagyok? :)))
2015. szept. 8. 20:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!