Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb név ezek közül?

Figyelt kérdés
Roberta, Boglárka, Nikolett? Melyik tetszik? :)

2015. aug. 30. 09:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nikolett.
2015. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

1.Nikolett-a

2.Boglárka

Nekem fiam van,Dávid a neve,ha lány lett volna akkor a Nikoletta

nevet kapta(volna).

2015. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ezek közül a legjobb a Boglárka.
2015. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Boglarka😍😍kedvenc lanynevem,annyira tetszik a becezes is:Bogi:)ha lanyom lesz Bogi lesz tutira:)

De egyelore van egy 7 eves fiam,Benedek es most Bazsit várom:))

2015. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Roberta semleges, Boglárka, Nikolett neveket utálom. Nem szépek.
2015. szept. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Ez olyan felesleges kérdés!
2015. szept. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Utolso!Miert lenne felesleges?Ez egy olyan oldal ahol kerdezni lehet...gondolom erdekli masoknak hogy tetszenek a nevek,en is irtam mar ki ehhez hasonlot es nem ugy neveztem el a fiam ahogy a legtobben irtak,csak kivancsi voltam:)
2015. szept. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Szia! Miért írod, hogy utolsó? Nincs kinn a nickem? Regizve vagyok. Azért írtam, mert ez egy olyan dolog, megnézem a naptárt beszélek a családtagjaimmal, barátokkal. Csak azért ír, hogy kérdezzen?.:) ..és mennyi választ kapott. Én írtózatos fájdalommal kapcsolatos kérdésre egy választ. Ilyenekre orientálódtok nem a segítségnyújtásra például ami fontos lenne. Na biztos most valami okoska el fog küldeni....:)
2015. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
TAMARA
2015. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Utolso elotti!(aki irta hogy ez kerdes felesleges)nincs kint a nicked,nekem se pedig en is regizve vagyok(olxan nem is irhat kerdest aki nem gyk-s)csak gondolom beallitottad h ne lassak a neved:)de egyebkemt en nem kuldelek el,csak megkerdeztem miert gondolod ezt:)semmi rossz szandekpm nem volt;)
2015. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!