Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha terhesség miatt vagyok...

Ha terhesség miatt vagyok táppénzen, attol még tudok felvenni kolcsont?

Figyelt kérdés
pl otp személyi kolcsonre gondoltam.parommal lesz esküvőnk nemsokára s ezert kellene.
2015. aug. 18. 19:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagy tappenzen?
2015. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
veszelyeztetett terhes vagyok.jovo heten leszek 12 hetes.jul.kozepetol vagyok tappenzen
2015. aug. 18. 19:27
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Akkor talán van egy pici esely
2015. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
az a baj h a párom lehet h bár listán van,de nem biztos.még régen elment kezesnek,nem fizették,ezért bár listára került.nm hiszem el sehol se tudunk felvenni 100eft-ot. :( providentnél is probléma lenne ez?
2015. aug. 18. 19:34
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Meggondoltad? 25-30% körül van az ÉVES kamat. Tehát a teljes periódusra még magasabb. Megéri így?
2015. aug. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem vészes a kamat.utananeztem.100eft-ra teljes visszafizetendő osszeg 40 hetre 109200ft.csak nem tudom ott is probléma valyon h valaki terhesség miatt táppénzen van
2015. aug. 18. 19:41
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

esküvőre kölcsön?

te se vagy normális.


legyen most polgári, aztán majd lehet rongyot rázni.

aki erre vesz fel kölcsönt, arra szavak sincsenek!!!

2015. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
És mi lenne, ha inkább félretennétek minden héten annyi vagy kicsit több) pénzt, amennyi a törlesztő lenne, és a szülés előtt egy-két hónappal megtartanátok az esküvőt? Kevesebb lenne a végösszeg, és biztos nem lenne belőle a végén sem gond. A személy kölcsönök nagyon becsapósak lehetnek, én nem vennék föl olyanra, ami nem létszükséglet.
2015. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

Ne tedd! A legnagyobb butaság ilyesmire kölcsönt felvenni. A kamat rengeteg, és ha nincs pénzetek rá, akkor felesleges. Van rá esély, hogy kapj kölcsönt, ha az adott bankba érkezik a jövedelmed, akkor elképzelhető, hogy nem kérnek munkáltatói igazolást, de ha már érkezett táppénzed a számládra, akkor látni fogják, és táppénz alatt nem ad a legtöbb bank hitelt.

Bankosként mondom, hogy fogadd meg a tancsáot, és ne vegyél fel erre kölcsönt. Nagyon bánni fogod. A törlesztőre költött pénz nagyon fog hiányozni, amikor a pici babátokat szeretnétek ellátni.

2015. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

Folyószámla hiteled van már? Szerintem az jobb lenne.

Én nem vennék fel személyi kölcsönt. Biztosítással szokták kötni, elméletben nem kötelező de nagyobb biztonsággal adja a bank a hitelt, ha van biztosítás rajta. A biztosító pedig lehet látja, vagy nem tudom, de táppénz esetén nem szoktak biztosítást kötni.

2015. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!