Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit adtok reggelit az iskola...

Mary Popenz kérdése:

Mit adtok reggelit az iskola előtt a gyereknek?

Figyelt kérdés
Most megyünk iskolába és én korán járok dolgozni, ezért kérném a tapasztalatokat, hogy ti mit szoktatok csomagolni a gyereknek az iskolába reggelire. Sajnos a gyermekem kora reggel nem eszik még.

2015. aug. 8. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó reggelt! keksz, alma, banán, müzliszelet.


Az enyémek kakaót isznak minden áldott reggel:)

2015. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamit próbálj neki benyomni iskola előtt is. Egy joghurtot, vagy kakaót, vagy müzliszeletet, bármit, sokkal jobban teljesít. Az enyémek otthon még szinte csukott szemmel gabonapelyhet esznek. Csomagolni mindig egy 3 dl-es üdítőt, vagy teát szoktam, egy szezonális gyümölcsöt (de olyat, ami nem nyomódik szét, szóval nem szőlőt, az alma a legjobb), vagy túrórudit, meg 1 vagy 2 szendvicset, ez a mérettől függ. Ha bagett, akkor elég 1, ha kenyérke, akkor 2.
2015. aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szoktam csinálni krémeket, pl padlizsán, tonhal, májkrém, kőrözött, sonkakrém, ezzel kenem meg a kiflijét, mellé valamilyen gyümölcs, és egy kis dobozos tej, vagy gyümölcsjoghurt, vagy ha előtte nap nem dolgozom, akkor sütök valamilyen péksüteményt, kakaós csigát, croassant, pizzás tekercset, akkor azt visz, kakaóval, de van mikor szendvicset kíván, ilyenkor sonkát, szalámit rakok bele sok zöldséggel. Nagyon szereti még a tortillát, ezt akkor szoktuk, ha előző nap csirkét sütök, és marad meg hús, olyankor ezt rakok neki, sok zöldséggel, öntettel, vagy pedig virslit főzök és hot-dogot visz.
2015. aug. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én kb minden reggel piritóst eszek v. vmi bögrés sütit. bátyám meg rántott húst.
2015. aug. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!