Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti adnátok ebben az esetben...

Ti adnátok ebben az esetben "búcsúajándékot" családi napköziben?

Figyelt kérdés

Fiam április óta jár(t) családi napközibe, de csak heti 1 napot (ritkábban 2-t). Mivel felvették szeptembertől állami bölcsibe, ezért jövő héten megy utoljára. Már szóltam ott.

Mindenhol hallom, hogy szoktak "búcsúajándékot" adni bölcsiben, oviban. De mivel csak pár hónapot járt, abban is csak néhány napot, így igazán be sem szokott rendesen, nem is alakult ki olyan kapcsolat a bölcsis nénivel.

Szerintetek azért vigyek valamit? Illene?


2015. júl. 31. 14:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
5. vagyok. A bérletet gondolom máshogy is fel lehet használni, nem csak heti 1 napos járással. Én továbbra is azt mondom, hogy ebben a formában,a miben a Kérdezőék csinálták, sírás nélkül nem mehet. Egy gyerek sem viseli jól, ha heti 1 nap leadják, a többi nap meg otthon. Nincs állandóság, sem itt sem ott. Erről nem a csana tehet. Kényszerhelyzetek vannak, de ez ezzel jár, ezt el kell fogadni. majd az oviban nem ez lesz, mert oda minden nap megy és meglesz a stabilitás.
2015. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A beszoktatás megvolt, akkor egy hétig minden nap ment, és amikor mondta a vezető, hogy úgy látja beszokott, onnantól kezdtük a heti 1 illetve 2 napos járást.


Valóban nem csak így lehet felhasználni a 10 napos bérletet, de ha én így szeretném, azzal mi a baj?


Köszönöm mindenki válaszát/tanácsát.

2015. aug. 3. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!