Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálad is ketyeg a biológiai óra?

Nálad is ketyeg a biológiai óra?

Figyelt kérdés
Szép napot!41éves férfi vagyok,1vidéki kisvárosban lakom és szeretnék családot,gyereket,tudom hogy nem vagyok öreg(fiatalos vagyok,ki is nézek valahogy),de kezd már kicsit fura lenni hogy körülöttem mkinek családja van,én meg egyedül!Nem sajnáltatni akarom magam,de biztos vagyok benne hogy sokan vannak hasonló cipőben és talán találhatnék egy nőt akivel talán családot lehetne alapítani!Lehet naivnak tűnök,de annyian itt találták+ a párjukat!
2015. jún. 26. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ketyeg, pedig én is nézek ki valahogy :)
2015. jún. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy mindenkinél a fogantatás pillanatától kezdve...
2015. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Üdv a klubban,látom jó pár sorstársam van
2015. jún. 26. 11:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt keresel párt? Sok sikert!
2015. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. jún. 26. 11:28
 6/8 anonim ***** válasza:
küldj képet :)
2015. jún. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt a nyári szünet,látom.Unatkoznak a suhancok!Nem gondolhatjátok komolyan,hogy egy ANONIM oldalon keres valaki párt magának!Vicc a köbön!
2015. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább társkeresőn próbálkozz, ne itt!
2015. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!