Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha ketyeg a biológiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ketyeg a biológiai óra, a 24. órában jártok de még sehol egy srác, mit tesztek?

Figyelt kérdés

A lehetőségek a következők:


- megismerkedsz valakivel, aki "gyenge közepes", és amúgy nem lenne ideális partner, sőt, folyamatosan bizonytalan vagy, annyira nem illetek össze, de a gyerekvállalás lebeg a szemed előtt, és inkább hozzámész, lesz, ami lesz


- keresgélsz tovább és próbálod megtalálni azt, akivel igazán boldog lehetsz, esetleg azon az áron is, ha kifutsz az időből


- kész, feladod, maradsz vénkisasszony, minden pasi hülye


- ?


2009. nov. 17. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
És a mesterséges megtermékenyítés?
2009. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
A gyerekvállalás a véleményem szerint nem életkor kérdése. Kifutni meg nem nagyon lehet az időből. Bármikor lehet gyereked. Az már más kérdés hogyan neveled fel. Szerintem egy értelmes, normális nő addig keresi az igazit, amíg rá nem talál, és nem ahoz megy hozzá, akiről tudja, hogy ő nem neki lett teremtve. Nem minden pasi hülye, csak meg kell találnunk azokat akik nem:D
2009. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már közel vagy a peteérés végleges leállásához és senkit nem találtál eki megfelelne negyven évig akkor már ne az utolsó pillanatban kapkodj. Előb kellett volna ezen gondolkodni.
2009. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

keresgélsz tovább és próbálod megtalálni azt, akivel igazán boldog lehetsz, esetleg azon az áron is, ha kifutsz az időből



ez a szimpatikus verzió

2009. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs,de hány éves vagy? Egyébbként a pasik hülyék, de nem megérteni kell Őket, henem elfogadni.
2009. nov. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Az ötödik kérdezőnek válaszolva: 33 éves srác vagyok, aki keresi az igazit. Ismerkedéseim (és kudarcaim) során merült fel bennem néhány nyugtalanító kérdés, többek között ez is. Az én álláspontom egyébként az, hogy az ember gondoljon az előtte álló évtizedekre, illetve arra, hogy még ha közös gyerek is van, annak sem tenne jót egy elcseszett házasság, különösen egy válás.
2009. nov. 17. 20:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és ha körülöttem mindenki hülye lenne akkor elkezdenék gondolkodni neme én vagyok az.
2009. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

26/N vagyok. Pont ettől félek. Nem mondom, hogy nagyon-nagyon ketyeg... de azért el-elgondolkozom.


Pasi a kanyarban sincs. (Illetve van, de lehet, hogy reménytelen. Nem tudom.) Tudom, hogy nekem is van saram, mert egy ideje félek párkapcsolatba kezdeni, annyira elegem lett a sok csalódásból. Ezen kéne változtatnom, tisztában vagyok vele.


Most úgy vagyok vele, keresgélek (na jó, ez sem igaz, mert le vagyok ragadva a reménytelen szerelemben [?]), aztán ha találok megfelelő férfit, boldogan alapítok családot. Ha meg nem: így jártam. :(


Nem akarok csak azért "levadászni" egy pasit, hogy ne legyek vénlány. (Létezik még manapság ez a fogalom?)


Aztán persze lehet, hogy pár év múlva már másként fogom gondolni -- nem tudom.


Különben csinos, értelmes nő vagyok, csak kicsit több lelki problémám van (bár szerintem ezzel sokan vannak így).

2011. febr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!