Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan túlsúlyos anyuka aki...

Olyan túlsúlyos anyuka aki szülés előtt is az volt? Próbálsz valamit tenni hogy lemenjenek a kilók?

Figyelt kérdés
Felvenné velem a kapcsolatot ilyen anyuka? Szeretnék beszélgetni az érzésekről és erről az egész dologról.
2010. márc. 2. 11:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én próbáltam és leadtam, visszajött. Leadtam, napi 10 óra munka hihetetlen sok mozgas de nem kardio, visszajött és azt mondtam én nem kínzom magam. Nem zabálok, McDonalds és barátai nincenek az étlapomon. Nem iszom cukrozott üdítőket ha édes az agavet részesítem előnyben. Erős vagyok mint a makk és fitt mégis basszus cipelem magamon ezt a jó pár kilót...és most végre babás lettem...rettegek, mekkora leszek. Megértelek maximálisan.
2010. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha akarod velem felveheted a kapcsolatot. Nem szívesen írom meg hogy mennyi feleslegem van, de nagyon sok. Sajnos. Én most nem teszek semmit. A 31. héten vagyok. De nagyon szeretnék utána lefogyni. Van is egy ötletem, és arról tudom, hogy az segíthet. Csak végig kell csinálni. Nem lesz egyszerű két gyerek mellett. Nagyon szívesen beszélek veled erről a nem kis gondról, ha szeretnéd.
2010. márc. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem úgy 13 kiló fölöslegem volt már terhességem előtt is. Nem tudom, mekkora túlsúlyra gondoltál, de én ezt már soknak tartom. Akkor éreztem magam a legjobban, mikor 13-15kg-mal kevesebb voltam, és nekem tényleg az az ideális testsúlyom. Most vagyok a 17. hét közepén a terhességemmel. És marha büszke vagyok eddig magamra, mert itthon 2 kg plusszot mérek este meztelen, a dokim meg ruhástól 1kg-ot. Nem tudom melyik mérleg a jó:D Ugyanannyit eszem, mint előtte. Próbálom kerülni az édességeket, de azért néha megengedek magamnak egy kis édességet. (Minden héten többször:D ) Terhességem után pedig tervezem a fogyókúrát. Remélem minél hamarabb lemegy, mert úgy érzem magam, mint egy tehén.
2010. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok. Én arra gondoltam aki már megszült és ugyanebben a cipőben van mint én. Rajtam nem 10-15 kg súlyfelesleg van hanem több. És próbálok elkövetni mindent hogy ez ne maradjon így.
2010. márc. 2. 12:18
 5/19 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekem az első szülésem előtt is rengeteg volt rajtam, nem "csak" 10 kg. Aztán próbáltam fogyni. Sok problémám volt, és így a második terhességemet még 10 kg plusszal kezdtem, úgyhogy tudom milyen cipőben jársz.
2010. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Önmagamhoz képest túlsúllyal(70 kg) lettem állapotos ( a magasságomhoz max 60-63 kg a normális. Szülni 80-al mentem, amit pedig leadtam a szüléssel, a szoptatás alatt visszaszedtem :( Most 75 kilósan is szörnyen érzem magam és úgy is nézek ki :( A ruhák nem jók rám, alig tudok mozogni, minden értelemben teher a súlyom. Igyekszem odafigyelni hogy mit eszem, most tavasszal talán többet tudok mozogni. De így is csak alig 5 kilótól sikerült megszabadulnom 4 hónap alatt.

9 hós baba anyuja

2010. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kb 10 kg felesleggel indítottam a terhességet, 18-20 kg pedig feljött a 9 hónap alatt. Ami szülésnél lejött, az a szoptatás első 3 hónapjában vissza is jött. Most már pár hónapja nem szoptatok, elkezdtem fülakupunktúrára járni, mellette diétázni (csak fekete kenyér, fehér liszt, cukor nuku, rizs, krumpli ritkán keveset, min. 3 liter folyadék naponta) és szobabiciklizni, kb másnaponta 60-80 percet zsírégető tartományban, pulzuskontroll mellett. Két hete lesz holnap, h elkezdtem, 5 kg mínuszban vagyok :))))
2010. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem mi az a fekete kenyér? Tényleg nem tudom :)
2010. márc. 2. 13:04
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát én hívom így, igazából magvas rozskenyér, a Lidl-ben lehet kapni a tartós kenyereknél. Fél kilós kiszerelés, szeletelve van, 9 szelet van benne. Kiszámoltam, egy szelet kb 100 kcal.
2010. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. márc. 2. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!