Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddîg nem szabad utazni vele?

Meddîg nem szabad utazni vele?

Figyelt kérdés
Nagy valószînűsêggel nem az ideiglenes hanem az àllandó lakóhelyemen fog megszületni a babànk. A baj az hogy 160km re van.azért döntöttünk îgy mert az a kórhàz sokkal felszereltebb,nagy megyei kórhàz! Ràadàsúl apa 20éve ott dolgozik.ahol most lakok itt is van kórhàz de nagyon nincs jó hîre,meg hàt tudom milyen mert s sulit is itt fejeztem be 2évig itt voltam ebben a kórhàzban gyakorlaton.téli baba lesz.és igaz hogy anyàék is és anyósomék is mondtàk ha otthon szülöm meg nàluk lehetek,segitenek mindenbe.viszont a pàrom dolgozni fog nem tud velünk lenni,tehàt neki vissza kell jönni.de én meg nem szeretnék nélküle lenni! Hú hàt remélem nem lett nagyon zavaros a mondókàm :) szóval meddig nem szabad utaztatni a picit? Ő a legfontosabb,csak a màsik kórhàzat biztonsàgosabbnak tartom (Kaposvàri kórhàz)
2015. máj. 26. 11:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Szigetváron szültem.


Kaposvár:

A babákat rögtön antibiotikummal kezelik,nagyon ritka, mikor nem. Nekem 6 ismerősöm szült az elmúlt 2 éveben Kaposváron.

Sokaknak bent kellett maradni még 1 hetet, mert húgyúti

fertőzést kaptak.

Vagy épp náthásan jöttek haza a kórházból...


Szigetvár:

Egyetlen hátrány, hogy nem bababarát kórház, de lehet kérni fizetős szobát,ott veled lehet a pici. Oda férj is bemehet bármikor.

6 ezer/ éjszaka. Ideális esetben 3 napot kell bent lenni. Tehát így nem nagy összeg. Sőt, van olyan fizetős is, ahol apuka is bent aludhat.

2015. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!