Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » MI a vélemény az ANGELCARE...

MI a vélemény az ANGELCARE CAPTIVA Pelenkatartó kukáról? Ahogy néztem elég drága az utántöltője, mit tehetnék bele, hogy olcsóbb legyen?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 13:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a véleményem, mint popsitörlő melegítőről. Fölösleges. Én a sima háztartási kukába dobom ki, azt pedig naponta 1x-2x ürítem. Ennek a külön zacsizásnak nyugaton van jelentősége, ahol a pelenkákat szelektíven gyűjtik és viszik az égetőbe.
2010. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.

Mi minden nap levisszük a szemetet. A pisis pelus simán összehajtva megy a kukába, a kakisat becsomagoljuk pici uzsonnás zacsiba.

Nekem nem szimpatikus ez a pelenkatartó, sok helyet foglal és drága is.

2010. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mi is uzsis-zacsizzuk a nagyobb termést :)
2010. febr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Van popsitörlő melegítő?? :O Bocs az OFF ért:)
2010. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

[link]


Az a baj, kedves kérdező, hogy ezek eléggé zárt rendszerek ahhoz, hogy ne tudjál mást bele tenni. Ki van ez találva :)

2010. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

teszkóban 300 ft 75 db zacskó. Bőven megfelel a célra és legalább nem kell a szobában tárolni a szaros pelenkákat:)


ez szerintem az egyik legnagyobb lehúzása a gyermeket váróknak...

2010. febr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ja a 75 db zacsi, direkt használ pelenkazacsik és illatosítottak is. Babaosztályon van.
2010. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen, egyetértek, ez egy jó példa arra, hogy húzzák le a kismamákat:

Baromságokkal...

3 gyerekes anyuka

2010. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekünk van. és szeretem. Drága, de nagyon sokáig elég, semmi szag nincs.
2010. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, ajándékba kaptunk. Társasházban lakunk és éjszaka direkt jó volt, hogy nem kellett leszaladni a pelussal (mert ugye azt nem jó egész éjszaka "érlelni"). Nem tartom feltétlenül szükségesnek, de amúgy jó dolog. Nekünk Tommee Tipee van, és akciósan vettünk bele utántöltőt.
2010. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!