Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Estée Lauder arckrémekről...

Estée Lauder arckrémekről vélemény? Azon kívül, hogy drága.

Figyelt kérdés
Kaptam egy vásárlási utalványt, amit csak ott költhetek el. 40 éves vagyok, vegyes arcbőrrel. Valami rénctalanító krémet vennék, de ezek a termékek nem csak idősebb korban kellenek? Nem értek hozzá...
2011. ápr. 26. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az Estée Lauder, mint kozmetikai márka ugyanaz mint a Clinique, vagyis az es. la. hozta létre a Clinique márkát, mint allergén mentes termékeket.

Maga az Estée lauder jó, de azt gondolom van nála jobb is, van olyan krémje, ami kifejezetten semmit sem ér a nevéhez képest.A ráncatalnítói is annyit tudnak, mint bármely másik krémé, valójában nincs olyan,hogy így tudnak ránctalanítani, csak a bőr állagát tudják mindenféle fényfokozóval szebbnek láttatni. HA már kaptál ilyen lehetőséget én javaslom,hogy egy termékre váltsd be, mégpedig az : Advanced Night Repair Recovery Complex szérumra. Ez egy gyógynövényes főzet, afféle szérum és nem véletlenül az Estée Lauder márka sokszoros díjnyertes és kedvenc terméke 20 éve. Ebből adják el a legtöbbet a világon a mai napig.

Éjszaka felkensz egy cseppnyit a bőrödre bármely krém előtt és reggelre olyan, mintha újjászületne a bőr. A kedvencem volt sajnos drága, de nem sokkal,mintha vennél egy ránctalanítót tőlük.

Javaslom kérj mintákat és próbálgass.

2011. ápr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a hasznos választ!
2011. ápr. 26. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:
ja...nem mondtsam..semelyik változatát, meg porusfinomító zöld változatát, ha megpróbálják rád sózni, csakis az eredetit, az elsőt! Advanced night repair recoveri complex
2011. ápr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!