Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Vivien névröl?

Mit gondoltok a Vivien névröl?

Figyelt kérdés
Tetszik?Mit gondoltok a viselöjèröl?

#név #gyermek név
2015. márc. 27. 10:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik. Lányom is az:)
2015. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Jóban voltam egy lánnyal, akit így hívnak. Aztán a kapcsolat megromlott, úgyhogy azóta nem igazán kedvelem ezt a nevet. Sajnos nekem mindig ő jut róla eszembe :/
2015. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Viviánaként jobban tetszik, de méltóságteljesebb név az Emília, Nóra, Kornélia.
2015. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én Vivien vagyok, szeretem a nevem. Soha nem kaptam megjegyzést rá. Ja és plázacica sem vagyok :)
2015. márc. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
69%

Nekem nem tetszik, vagy semleges, de nem adnám a lányomnak.

Talán a Vi-vi ismétlődése miatt, olyan bugyuta kicsit.

De nyilván ez csak az én véleményem, ettől még a viselője lehet egy intelligens nőies méltóságteljes nő.

Elsősorban nem a név teszi az embert, de azért ha valami rosszat választunk, az befolyásolhatja a személyiségét is.


Méltóságteljes név szerintem pl.: Eszter, Nóra, Emília, Júlia, Tímea, Sára.

2015. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
42%
Nem tetszik ez a név, olyan, mint a Kitti, Dorina, Jázmin stb. Számomra nem tetsző, ostobácska hatású nevek.
2015. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
58%
Nekem tetszik. Ellentétben a milliomodik Katalinnal, Terikével, illetve a vérmagyar Villővel, Enéh-vel és hasonlókkal. Ez nem öregasszonyos és nemzetközileg is megállja a helyét. Manapság sajnos erre is gondolni kell a névadásnál, mivel ebben az országban nincsen jövő.
2015. ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
34%
Egyetlen Terikével se találkoztam még életemben, aki mondjuk nálam fiatalabb lett volna. Katalinnal se ebben formában, csak Katával. De ha találkoznék is, akkor is jobban tetszene a Viviennél, ami... hát nem egy kifejezetten intelligenciát sugalló név számomra. Mondjuk ha műkörmös lesz a kislány, akkor tökéletes, de bírónak vagy magyartanárnak mondjuk nehezen tudnám elképzelni. Nem azért, hogy bántsak bárkit, csak mert a kérdező kérdezte, mit gondolunk a név viselőjéről...
2015. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!