Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 gyerekes, albérletben lakó...

2 gyerekes, albérletben lakó anyukák, hány szobás lakásban/házban éltek?

Figyelt kérdés

Budapesten,vagy más városban? Mennyit fizettek érte, és van e kilátásban saját lakás?


Több válasz után leírom, miért vagyok néhány példára kíváncsi.

Köszönöm


2015. márc. 27. 06:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Felső szinti lakás zöldövezetben. Szinteltolás bent. 2 fal csak ablak. Társasház zárt udvarral, játszótér kerítésen belül. Imádunk itt lakni!
2015. márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én néztem hirdetéseket, és nagyon nehéz 2,5 szobás lakást találni, 80.000 ft körül mozognak az árak+rezsi
2015. márc. 27. 18:54
 13/15 anonim ***** válasza:

BP 1+2 fél szobás 50e+25e körül a rezsi

Pár év múlva szeretnénk sajátba költözni.

2015. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi még csak próbálkozunk a második gyerkőccel. Egyelőre kétszobás lakásban lakunk, de nyáron így is, úgy is költözni kell. Akkor már szeretnénk, ha lenne plusz egy szoba, szóval 2.5 vagy 3 szobás lakást keresünk majd. Már elkezdtem nézelődni, egyelőre nem túl nagy a választék (érdekes, amikor a mostani lakásunkat kerestük, mindenhol csak háromszobás lakásokat hirdettek, kisebb szinte egyáltalán nem volt, most meg csak kétszobásokat látok mindenfelé), remélem nyárra több lesz, mindig olyankor szokott beindulni itt az albérletpiac. Amiket néztem, azok mindig 40-50 ezer körül voltak, plusz a rezsi természetesen. Persze vannak drágábbak is, de azok a belvárosban, vagy "elitebb" környéken vannak, nekünk viszont az eleve nem is jött szóba, mert a gyerek iskolája közelében szeretnénk maradni.
2015. márc. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hát két szobás sincsen már 65-70 alatt. Tegnap úgy kerestem rá, hogy kerületet nem írtam be, csak azt,hogy két szoba minimum... Nem hittem a szememnek.

Ősszel még rengeteg volt, mostmár alig van egyáltalán.

2015. márc. 28. 06:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!