Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 22 evesen kisbabat szeretnek,...

22 evesen kisbabat szeretnek, ez normalis?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mier van ez, de az utobbi idoben akarhanyszor meglatok egy par honapos kisbabat az interneten, ramjon a siras, hogy nekem soha nem lesz.

Nincs se kapcsolatom, sot kilatasban sincs olyan ferfi, aki viszonozna az erzeseimet.

22L


2015. márc. 15. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugalom, fiatal vagy, ne keseregj inkabb keress egy jo kis tarsasagot, ahol tudsz ismerkedni. Pl. Sport, tanc, szakkor stb.attol fugg mi erdekel.
2015. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen normális. Én már 18 éves koromtól így éreztem, viszont a sors úgy alakította az életemet, hogy csak 33 évesen lett gyermekem. De úgy gondolom, nem késtem le semmiről :) Viszont közben megalapoztam az életünket előtte. És ezt úgy gondolom, ma is így csinálnám, ha előlről kezdhetném.
2015. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hogy ne lenne normális. a biológia meg az ösztönök nem követik a társadalmi normákat
2015. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nallam is kb 22évesen jött ez.ost 27vagyok és van egy majd egyévesem szoval nyugi. Van még időd de az órád beindult. Élj ugy ahogy szeretnél, majd lesz egy parod aki partner ebben.
2015. márc. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!