Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mikorra fogadtátok el...

Ti mikorra fogadtátok el magatokat a szülés után?

Figyelt kérdés

Már a kicsi is 4éves, viszonylag szerencsés alkat vagyok, mert hízókúrán kell részt vennem, hogy ne zörögjek(mondjuk ésszel, mert akkor is csak combosodok).

Viszont hiába vagyok vékony, karcsú(178/63), tornázok is, hát sírók, ha a tükörbe nézek:( Szétrepedt a hasam, ez már nem múlik el:( hiába látszik a kocka:( :)-kentem a hasam, ennyit ért- lötyög a bőr rajta, a cicik két üres zacsi(nem voltak nagyok, de tartásuk volt, 3év szoptatás összesen megtette a hatását). Szörnyen érzem magam a bőrömben.


Ti mikorra fogadtátok el, hogy valami végleg tönkrement rajtatok?


2015. márc. 5. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadtam el! Legalábbis a felszedett több, mint 30 kg-ot nem! Szemléletet váltottam, egészségesen étkezem, sportolok. A csíkok? Nem érdekelnek,mert azokon nem tudok változtatni. Kaptam cserébe egy tündéri kisfiút. Nekem ez jó "ellenértéknek" tűnik :)
2015. márc. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem is 4,5 éves a gyermekem.

Én meg pont az ellenkező oldal vagyok, aki hízott terhesség- otthon töltött első év stb. alatt.


Mostanára már kezdem elérni a vágyott súlyt, rendszeresen sportolok stb.

Viszont nekem is a fogyástól, császártól stb. lóg a bőröm, a mellem megereszkedett, így az elért jó eredmények dacára is úgy érzem, hogy bizony nyomot hagytak rajtam az évek, a gyermekvállalás (én már 40-hez vagyok közel).


De ennek sem muszáj így lennie. Még 2-3 hónap és elérem az általam kitűzött súlyt, utána még egy fél évig tartom és utána bejelentkezek egy konzultációra. Tőlem nem idegen ilyen esetben a korrekció (plasztika)- az én problémámat saját erőből meg feszesítő krémekkel megoldani nem lehet.

Nem tartom szégyennek, hogy van már megoldás a problémára.

Egyébként nem csinlok belőle túlzottan nagy hiúsági kérdést, inkább az egészség és az esztétikus megjelenés oldaláról közelítem meg, így nagy önértékelési gondjaim nem voltak kövérebben sem és most sem, az ideális súly közelében- ám lógó alkatrészekkel :)

2015. márc. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ruhában nekem is tök jó a megjelenésem, kb mindent fel tudok venni... Strandon is megnyugszom egy idő után, hogy egész jó nő vagyok bikiniben is, na de mihez képest, magamhoz képest fúúúúj :(
2015. márc. 5. 11:47
 4/7 anonim ***** válasza:

az első 3 hétben meg voltam ijedve, hogy nem megy lejjebb a hasam, aztán valahogy a 6. héttől elkezdett lejjebb húzódni, meg innentől tornáztam is, szóval innentől már jól éreztem magam a bőrömben...a szoptatás alatt is sokat fogytam (22-t hiztam, +12vel jöttem ki, ebből 8 kg-ot a szoptatás alatt leadtam)


persze most is lóg kicsit a hasam, meg csíkos...és elég hiú is vagyok, de ezt valahogy akkor is büszkén viselem :) szerintem te is próbáld büszkén elfogadni, hogy anya vagy, és nem tinédzser:)

2015. márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A köldököm kifordult és kissé löttyedt lett a bőr.

Írtam egy általam ismert plasztikai sebésznek, fotókat mellékelve.

A műtéttípus nekem túl "sok", hatalmas heggel járna. Emiatt letettem róla és elfogadtam, hogy ilyen marad.


Csíkok nincsenek, hízni meg szülés után híztam az össze-vissza evés és a mozgáshiány miatt. Erre egyszerű megoldás a sport és az összeszedettebb étkezés.

2015. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a súlyfelesleg jól lement, de a bőr nem állt vissza a hasamon. a csíkok is nagyon rosszak,nagy baba volt,a bőrőm meg repedt hiába a drága krémek,olajok. a mellem nem tudom milyen lesz a szoptatás végére,80g-s,csak reménykedem,hogy nem fog megereszkedni,hiába a méregdrága melltartó. fél éve szültem,de még mindig nem fogadtam el. persze bármikor újra csinálnám,bármit megér a lányom,bármit :-) csak én annyira strandolos,fürdős voltam kicsi koromtól kezdve imádtam a vízet,most ez már kimarad :-(
2015. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, 2 év után már megbarátkoztam vele :) Én is fogytam, szóval 1-2 kg rám férne, de ehhez tornáznom kell, mert tudom, hogy izomtömeget veszítettem... Most hogy 2 év után nem kell éjszakáznom, nekiállok tornázni és kihozni a legjobbat a testemből. Ugyanúgy szétvált a hasizmom, de meg fogom próbálni a tornát és hiszem, hogy valamelyest helyreáll! Az az 1-2 csík nem érdekel, ami van. (Ha műtéti heg vagy baleset miatt lenne, az jobban zavarna!). A cicim nekem is hasonló, ezzel nem tudok semmit kezdeni, de szerencsére a párom ígyis szereti, más véleménye meg nem érdekel.
2015. márc. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!