Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, szülés után mennyi...

Anyukák, szülés után mennyi időre rá tudtátok borotválni a varrás helyét?

Figyelt kérdés
Újdonsűlt anyukaként érdekel a dolog, hogy más hogy boldogult vele, mert jelen pillanatban úgy érzem, hogy soha többé nem nyúlok borotvával ahhoz a területhez. :D
2015. márc. 4. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindkétszer a 6 hetes kontroll előtt borotváltam le újból először, akkor már gyógyult volt.
2015. márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 5-6 hét.
2015. márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a 6 hetesre tuti rendbetettem, de amúgy nem emlékszem. Az biztos, hogy nálam érdekesen alakult, mert elég nehéz leborotválni az érintett részt, ugyanis kissé besüpped.
2015. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is a 6 hetes kontroll előtt borotválkoztam meg óvatosan. nem fájt, de kellemetlen volt.

egyébként érdekes, lassan 2 éve, hogy császároztak, de az a terület még mindig elég érzéketlen, legalábbis a bőröm felszíne. (az alatta levő szövetek frontokkor azért szoktak fájdolgálni kicsit)

2015. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kb. 1,5 hét múlva itthon. Zavart már, óvatos voltam, de nem volt gond.:)
2017. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!