Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a fiamnak gyerektartást...

Ha a fiamnak gyerektartást kelessz fizetnie, figyelembe veszi-e a Bíróság, hogy tele van tartozással? OTP-hitelek!

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 09:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Tisztelt hozzászóló!-Itt szeretném még elmondani,hogy a fiam tudta meg utoljára,hogy gyereke lesz,mivel addig egy másik férfival élt,csak azok haza tették a szűrét,mert az apasági teszt kimondta nem az övék a baba. Az én fiam is megcsináltatta az apasági tesztet,és kiderült a fiamé a gyerek,de ő jóindulattal azonnal a nevére vette a babát.Megtudta kedden ,hogy a fiamé a baba,már pénteken azzal zsarolta ,vehetne a kicsinek tápszert,nincs mit ennie,,akkor miről beszélünk?-Sőt vett neki már ruhaneműt,játékot stb...oda adott neki 20.000 forintot is,gyerektartásnak ,hogy vegyen a kicsinek enni ,mig nincs megitélve jogilag,mennyit is kell majd fizetnie!! Sőt a gyámügyön aláirta a családba fogadást is,mivel ott is hazudott,hogy szoptatja a gyereket,és nem akarta elszakítani az anyujától,és ő csak azért nem tudta vállalni a gyerek napi nevelését,mert 350 km-re dolgozik. Nem egy csavargó a fiam,távolra jár el,hogy tudja fizetni a hiteleit,és megtudjon élni. Az anyuka igy tud járni diákmunkára,és tanfolyamra is,,de a többi SZABADIDEJÉT! nem minden esetben tölti a kicsivel:iszik,csavarog,,és kicsapong ha csak teheti a volt pasijával. Igy ő veszi igénybe (mert megteheti) a családi pótlékot,az adókedvezményt,a lány anyja kapta: az egyszeri anyasági támogatást,és kapja a : Gyed-et,,és családba fogadási pénzt is. És még -e mellé a Bíróság nem venné figyelembe a fiam nagylelkűségét?-ő csak azt szeretné ,ha a gyereke ,szeretetben-békességben,boldogságban nevelődne fel. Mert ha nem igy lenne akkor én is eltudtam volna vállalni a gyerek gyámságát,és akkor a fiam hazajött volna közelebb dolgozni. A fiam bele van betegedve ,hogy ilyen körülmények között kell a gyereknek majd felnőnie!,az anyuja még most is azt szerette volna,ha a fiam vesz neki 3.600.000-ért egy házat,,csak ez nem jöhetett létre,mert már nem kap több hitelt a fiam. Tessék elhinni,azóta se éjjelem,,se nappalom,annyira bánt ez az egész dolog,hiszen mi egy normális család vagyunk. A gyereket persze az apja,,és én is ha tehetem látogatjuk,igaz már az is baj,hogy sok időt tölt a fiam a gyerekével,pedig nem tud hazajárni minden hétvégén! Na de ezt majd a Bíróság dönti el!
2015. febr. 27. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!