Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tiltják a fizetésem, holott...

Tiltják a fizetésem, holott kapott gyerektartást, letagadta! Feljelenthetem?

Figyelt kérdés

Nos levelet nem vette át senki, (elköltöztem, amit kedves ex tudott, de nem az új cimemet jelentette be!) a végrehajtótól.

Tudta azt is hogy párom a hetekben szül, valamint van egy nevelte fiam, mégis azt mondta egyedülállóként élek.

Közel 400 ezret követel, ebből 150 et most levonták a fizetésemből.

Banki átutalással kapja a pénzt 1 éve. Előtte volt hogy kézbe adtam(én marha) de vannak feladási papírok is.

Lányomat ellenünk neveli, ha megyek érte nem adja oda...

Közölte hogy tönkretesz...

Nem értem mért a gyerektartáson felül veszek ruhát, cipőt, játékot a kislánynak.

Biróságon bemuttam az utalási papírokat, majd lesz tárgyalás...

Addigis oldjsm meg a fizetésem feléből...

Feljelenthetem őt hatóság félrevezetése, és anyagi kár okozása miatt?


Nem, nem viaskodni szeretnék, csak azt hogy leszáljon rólam... Talán a rendőrségtől megilyedne, és nem gyanusítgatna hamisan..


2014. nov. 7. 16:34
 1/8 A kérdező kommentje:

Mikor 5 hónapja odaadta a lányomat, az rettegett hogy a párom majd megveri. Kérdeztük honnan veszi ezt, hisz eddig se bántotta, azt mondta anya mondta neki.....

Nem hiszi el nem nekünk árt ezzel, hanem a gyereknek.

Párom fiát utálni kell mert anya szerint miatta lát kevesebbet, ès jut neki kevesebb....

A születendő baba nem az ő testvére, miatta apa kevésbé fogja szeretni...

2014. nov. 7. 16:39
 2/8 anonim ***** válasza:
Én feljelenteném. És a fizetésem nem a számlára kérném. Sőt én még a gyermekelhelyezést is megkérném.
2014. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos a cég, számlára utal kizárólag.

Ami e legszebb nem csak a bérem felét vonták, hanem a benzin hozzájárulásom 50%át is...

2014. nov. 7. 16:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyiss új számlát és arra kérd a fizud.
2014. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem a bankkártyámról tiltják, a cég nekem alapból a fizetésem felét utalta! Gondolom a cég utalja a végrehajtónak.
2014. nov. 7. 17:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Kezdetnek vedd fel a kapcsolatot a végrehajtóval. Temrészeten a jogtalan összeg később visszaperelhető.

A megítélt láthatást megtagadni joga nincs, jelezd a gyámhatóságnál.

2014. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tegyél feljelentést, mire vársz? Minden önkormányzaton van ingyenes jogi segítség oda is menj el minél hamarabb.
2014. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Feljelentés. Amúgy meg ha mész a gyerekért és nem adja oda, ott helyben az ajtóban kihívod a rendőrséget.

Aztán feljelented a gyámügyön. Egy jó kis pénzbüntetést kap.

2014. nov. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!