Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok alvás...

Mik a tapasztalatok alvás segítő maci terén? Érdemes megvenni, van haszna?

Figyelt kérdés
Erre gondolok: [link]
2010. febr. 6. 13:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Infó a maciról: 14.46-os vagyok, akinek bevált a maci 3 és fél évvel ezelőtt (akkor még egy korábbi modell volt, nem játszott 5 dallamot). Megnéztem a brendon oldalán és ott egy szót sem ejtenek erről, hogy 10 percen belül a baba mellé kell hogy kerüljön a maci. Azért ez így átverés! Mi anno, amikor újdonság volt, kaptunk 1-et ajándékba a forgalmazótól és azonnal mondák, hogy mihamarabb a baba mellé kell tenni(ismerős dolgozott ott és nekünk meg pont babánk született). Ahogy megszületett a baba, a szülésznő mindjárt a baba mellé tette kérésünkre. A kórházban mindenki ámult, hogy milyen nyugodt baba és sokat aludt(ez itthon sem változott). Ilyet vagy születés előtt szabad megvenni, később már pénzkidobás. Ráadásul, 1 éve kölcsönadtam a barátnőmnek, akivel közölték a kórházban, hogy nem tehetik a baba mellé, felelősséget nem vállalnak, mert állítólag annyira megnyugszik a baba tőle, hogy bölcsőhalát okozhat. Lehet, hogy ez nem igaz, de másodjára én már nem is merem használni(37 hetes vagyok). A sote II.-n ez a termék nem engedélyezett.
2010. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!